Pondělí 11. prosince 2023, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vajíčkový gang. Nejúspěšnějším snímkem na Instagramu je obyčejné vejce

Magazín

  11:41
WASHINGTON - Nejúspěšnějším snímkem v historii sociální sítě Instagram se stal obrázek obyčejného vajíčka. Do pondělního večera získal přes 32 milionů takzvaných lajků, tedy označení To se mi líbí. Dosud nejpopulárnější fotografií bylo přitom oznámení americké hvězdy reality show Kylie Jennerové ze známého klanu Kardashianů, že se jí narodila dcera.

Nejúspěšnějším snímkem v historii sociální sítě Instagram se stal obrázek obyčejného vajíčka. foto: Instagram

„Neočekávejte, že některá z následujících informací bude dávat smysl. Ale v neděli večer porazila fotografie vejce, oranžového a lehce kropenatého, oznámení Kylie Jennerové o narození dítěte, které bylo do té doby nejlakovanějším příspěvkem na instagramu,“ napsal ve svém článku americký list The New York Times. „Je vejce pokryto diamanty? Má vejce svůj vlastní kanál na YouTube, o kterém jste neslyšeli? Drží vejce nějaká sexy celebrita? Nikoli. Je to jen vejce,“ poznamenal autor příspěvku.

Travolta se ostříhal dohola. Fotografií se pochlubil na Instagramu, fanoušci ho chválí

Zatím podle něj není jasné, kdo fotografii vejce na Instagramu 4. ledna zveřejnil, proč ji zveřejnil, ani jak je možné, že jeho snahy o vytvoření světového rekordu vyšly. Profil Egg Gang, tedy vajíčkový gang, nicméně nejspíš vznikl pouze za tímto účelem a dosud zveřejnil pouze tuto jedinou fotografii.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!