Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena
130 let

Lidovky.cz

Nepřišla k oltáři. Ženich chce 12 milionů

Magazín

  16:00
ŘÍM - Italský ženich, kterému se po všech přípravách na svatbu nedostavila na poslední chvíli k oltáři nevěsta a jen vzkázala, že si to rozmyslela, se rozhodl požadovat od ní 500 000 eur (asi 12 milionů Kč) odškodného za ztráty, které mu z toho vzešly.
Nevěsta (ilustrační foto)

Nevěsta (ilustrační foto) foto: Shutterstock

Dvaatřicetiletý Říman prožil tento šok 17. dubna, který měl být šťastným dnem páru. Zatímco na svou lásku čekal s příbuznými v kostele, dostavil se pouze nevěstin bratr a knězi oznámil, že si dívka už ženicha vzít nechce, protože se zamilovala do jiného muže. Knězi nezbylo nic jiného než to oznámit ženichovi, jeho rodině a všem příbuzným v kostele.

Vše ke svatbě bylo přitom připravováno velmi dlouho a s náležitou velkorysostí. Novomanželé měli mít svatební hostinu v honosné vile na okraji Říma a poté odjet strávit líbánky do Polynésie. Po návratu už je měl čekat nový byt vybavený nábytkem zcela podle přání budoucí mladé paní.

To vše na náklady ženichovy rodiny, připomíná se v podané žalobě. Kromě materiálních ztrát žádá opuštěný ženich odškodné také za morální újmu, cituje z italských médií agentura AFP.

Autor:
Témata: Řím, AFP, Polynésie

Rodiny bez životního pojištění přicházejí o peníze
Rodiny bez životního pojištění přicházejí o peníze

Řada maminek řeší u dětí odřená kolena, škrábance, neštovice nebo třeba záněty středního ucha. Z těchto příhod se děti většinou velmi rychle...