Neděle 11. dubna 2021svátek má Izabela 17 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Nepřišla k oltáři. Ženich chce 12 milionů

Nevěsta (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nevěsta (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

ŘÍM Italský ženich, kterému se po všech přípravách na svatbu nedostavila na poslední chvíli k oltáři nevěsta a jen vzkázala, že si to rozmyslela, se rozhodl požadovat od ní 500 000 eur (asi 12 milionů Kč) odškodného za ztráty, které mu z toho vzešly.

Dvaatřicetiletý Říman prožil tento šok 17. dubna, který měl být šťastným dnem páru. Zatímco na svou lásku čekal s příbuznými v kostele, dostavil se pouze nevěstin bratr a knězi oznámil, že si dívka už ženicha vzít nechce, protože se zamilovala do jiného muže. Knězi nezbylo nic jiného než to oznámit ženichovi, jeho rodině a všem příbuzným v kostele.

Vše ke svatbě bylo přitom připravováno velmi dlouho a s náležitou velkorysostí. Novomanželé měli mít svatební hostinu v honosné vile na okraji Říma a poté odjet strávit líbánky do Polynésie. Po návratu už je měl čekat nový byt vybavený nábytkem zcela podle přání budoucí mladé paní.

To vše na náklady ženichovy rodiny, připomíná se v podané žalobě. Kromě materiálních ztrát žádá opuštěný ženich odškodné také za morální újmu, cituje z italských médií agentura AFP.

Konec cukrárny, jež zná chutě Smíchova. Motivace je pryč, říká majitelka

Cukrářka Klára Frycová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Po otevření dveří pod růžovým vývěsním štítem se nos návštěvníka i přes nasazenou roušku zaplní vůní čokolády....

Jací jsme v posteli podle hvězd? Blíženci experimentují, Štíry sex ovládá

Znamení zvěrokruhu - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium O lásku je třeba pečovat stejně jako o zdraví. Proto se oslava svátku zamilovaných, který připadá na 14. února, zdá...

Policie vyklízí Hlavní nádraží. Jeho obyvatelé si našli nový „Sherwood“

Bezdomovci na pražském Andělu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Narkosvět v legendárním parku u pražského hlavního nádraží, kterému všichni přezdívají Sherwood, se proměňuje a...

Deníčková soutěž: Vyhrajte kosmetické balíčky Linteo
Deníčková soutěž: Vyhrajte kosmetické balíčky Linteo

Opět tu máme pravidelnou soutěž pro ty, kdo rádi píší příběhy. Napište nám jeden během dubna. Tři z vás odměníme kosmetickým vybavením značky Linteo.