Pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Obama na tiskové konferenci: Co to tu kváká za kachnu?

Magazín

  16:27
WASHINGTON - Internetem se šíří další video s Barrackem Obamou v hlavní roli. Populární záznam na serveru YouTube zachycuje tiskovou konferenci v Bílém domě, která je zničehonic přerušena zvonícím mobilním telefonem jednoho z novinářů. Trapnou situaci korunoval fakt, že místo běžného vyzvánění znělo místností kachní kvákání.

Barack Obama při jednání lídrů států G20. foto: ČTK

"Čí je to kachna tam dole?" ptá se zmatený Obama poté, co je přerušen při vážném projevu o podpoře lidských práv homosexuálů. První dáma Michelle po jeho boku mezitím propuká v smích. Nejmocnější muž světa poté nemůže zachovat vážnou tvář. "Mimochodem, kam na tahle vyzvánění chodíte? Jsem jen zvědavý."

Kachna v Bílém domě

Barrack: "Víme, že úspěch nezáleží pouze na změnách zákonů, ale také změnách v lidských srdcích. A ta opravdová změna nikdy nepřijde z Washingtonu."

sálem náhle zní kachní kvákání (nutné zvýšit hlasitost reproduktorů)

Barrack: "Kdo má tam dole kachnu?"
Michelle: "Je to kachna!"
Barrack: "Tam někde kváká kachna!"

Barrack i Michelle nezadrží smích

Barrack: "Mimochodem, kam na tahle vyzvánění chodíte? Jsem jen zvědavý."

Obama dále pokračuje ve svém projevu.

Zaznamenaný incident se přihodil 28. června při konferenci pořádané ve východním křídle Bílého domu při příležitosti Měsíce lesbiček, gayů, bisexuálů a transsexuálů.

Není to poprvé, co si uživatelé sociálních sítí posílají videa s prvním afroamerickým prezidentem USA. V červnu obletěl svět klip zachycující rozhovor s novinářem, při kterém Obama velice zručně zabije kolem poletující mouchu.

Autor:

Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat