Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ožení se Putin s gymnastkou? Prý ne

Magazín

  14:51
Porto Rotondo (Itálie) - Ruský prezident Vladimir Putin vyvrací spekulace, podle kterých chystá svatbu se čtyřiadvacetiletou olympijskou vítězkou v moderní gymnastice Alinou Kabajevovou. Na začátku kauzy byla informace, že nejmocnější muž Ruska má v průkaze údaj "rozvedený".

Alina Kabajevová, údajná nevěsta nejmocnějšího muže Ruska foto: NATALIA KOLESNIKOVA AFP

"Není na tom ani slůvko pravdy," řekl Putin, když odpovídal na dotaz italského novináře na briefingu po setkání s vítězem nedávných italských parlamentních voleb Silviem Berlusconim. Zároveň popřel i zprávy bulvárních médií, že se rozvedl.

Tisková média a internetové stránky v minulých dnech uvedly, že ruský prezident se tajně rozvedl se svou ženou Ljudmilou a plánuje svatbu s mladou gymnastkou. "Na tom, co říkáte, není jediné pravdivé slovíčko," zdůraznil Putin na návštěvě v Itálii.

Pětapadesátiletý ruský prezident si během svého osmiletého pobytu v Kremlu dlouhodobě pěstoval image "tvrdého hocha", což se mimo jiné projevovalo tím, že na fotografiích pózoval například jako zápasník juda s prestižním černým pásem, jako rybář svlečený do půl těla kdesi v sibiřské divočině, jako pilot na palubě stíhaček či bojovník se střelnými zbraněmi v rukou.

Vladimir Putin a jeho žena Ljudmila se vzali před 25 lety a vychovali dvě dnes již dospělé dcery. Podle ruského bulváru však již nejméně dva měsíce nejsou manželé. List Moskovskij Korrespondent napsal, že v únoru příslušný úřad v Putinově rodném Petrohradu zanesl do průkazu dosluhujícího ruského prezidenta do kolonky rodinný stav poznámku "rozvedený". To stačilo, aby se noviny detailně rozepsaly o svatbě století mezi pětapadesátiletým Putinem a o 31 let mladší Kabejevovou.
Autor:

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat