Pátek 10. dubna 2020svátek má Darja 17 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Přijede letos svatý Martin na bílém koni? Můžete si vsadit

Bílý kůň - ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Bílý kůň - ilustrační foto. | foto: Shutterstock

UHERSKÉ HRADIŠTĚ Sázková kancelář vypsala kuriózní sázku. Lidé si mohou vsadit na pranostiku o svatém Martinovi na bílém koni. Přijede? Bookmakeři odhadují, že nikoliv. Vsadit si můžete i vy. Takže bude 11. listopadu sněžit, nebo ne? Co myslíte?

Bookmakeři společnosti Synot Tip očekávají, že svatý Martin letos na bílém koni nepřijede. Na to, že 11. listopadu v 11:00 napadne na Lysé hoře sníh, vypsali kurz 3,45:1. Druhá možnost, že na svátek Martina sněžit nebude, získala kurz 1,22:1.

Anketa

Přijede svatý Martin na bílém koni a bude 11. listopadu na Lysé hoře sněžit?

ano 21
ne 45"Rozhodli jsme se vyjít vstříc klientům, kteří mají v oblibě speciální sázky. Právě pranostika o Martinovi, který 11.11. tradičně přijíždí na bílém koni, je v lidech velmi silně zakotvená. Proto jsme chtěli klientům jejich sázení poněkud zpestřit," uvedl hlavní bookmaker

Netradiční sázky

Tipsport letos v srpnu vypsal sázku na obnovení Kajínkova procesu. Bookmakeři Tipsportu očekávali, že na doživotí odsouzený Jiří Kajínek do konce letošního roku zažádá o obnovení svého procesu. Kurz byl 1,35 :1.
Na zahájení případného procesu do konce letošního roku byl kurz 20:1.

Sázková kancelář Fortuna se dokonce rozhodla vypsat sázky na návštěvnost filmu během premiérového víkendu. Jednalo se o film Román pro muže. Hranici pro první víkend promítání si bookmakeři stanovili na 80 tisíc diváků a pro překonání této hranice stanovili kurs 1.7:1. Na to, že tato meta překonána nebude, byl vypsán kurs 2:1 

společnosti Synot Tip Vlastimil Zeman.

Vsadit můžete i na Slavíka či tanečníky
Nejen sázka na pranostiku však může sázejícím přinést zisk. Synot Tip v rámci společenských sázek nabízí také možnost vsadit si na soutěž Český slavík 2010, konkrétně na vítěze kategorií zpěvák, zpěvačka nebo skupina.

Lidé mohou tipovat rovněž absolutního vítěze soutěže. Například zde je jasným favoritem Karel Gott s kurzem 1,35:1. Naopak absolutní vítězství skupiny Kabát by sázejícímu vyneslo dvacetinásobek vkladu.

Na pobočkách sázkových kanceláří Synot Tip zájemci mohou sázet i na vítěze čtvrté řady taneční soutěže StarDance ...když hvězdy tančí. Tady má podle bookmakerů největší šanci na úspěch dvojice, kterou tvoří herečka Jitka Čvančarová a tanečník Lukáš Hojdan s kurzem 3,3:1. Naopak nejméně pravděpodobná se jeví výhra kuchaře Filipa Sajlera a jeho taneční partnerky Veroniky Šmikové s kurzem 30:1.

,
Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Utíkají z bytů a stěhují se na chaty. Bydlet tam lidé oficiálně nemohou

Pro rekreaci, či bydlení? Některé z chat v zahrádkářských a rekreačních... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdysi výhradně rekreační objekty slouží v hlavním městě v nemálo případech k trvalému bydlení. Pražany do chat vyhánějí...

Premium

Imunitou proti koronaviru. Hýčkejte si horečku a jezte více cibule, radí lékař

Lékař Luboš Pantůček- | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Můžeme se rozhodnout, zda situaci kolem nákazy smrtícím koronavirem budeme vnímat jako tragédii, či jako příležitost...