Čtvrtek 20. ledna 2022, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Magazín

Hollywoodský herec nabízí sám sebe, videohovor stojí miliony. Výtěžek z dražby půjde dětem s rakovinou

Herec Keanu Reeves. foto: Reuters

LOS ANGELES - Herec Keanu Reeves nabízí videohovor pro výherce aukce, přihodit může každý. Výtěžek půjde dětem s rakovinou, má přispět ke zlepšení jejich každodenních aktivit. Ten, kdo přihodí nejvíce, se spojí s filmovou hvězdou známou z filmové série Matrix přes aplikaci Zoom po dobu 15ti minut. Dražbu, která trvá až do 22. června, v pondělí oznámila charitativní společnost Camp Rainbow Gold.
  20:36

Keanu Reeves je aktivní na poli charitativních akcí jako mnoho dalších celebrit. Proto ve spolupráci s Camp Rainbow Gold připravili aukci na pomoc dětem s rakovinou a zlepšování jejich každodenních aktivit. Společnost pořádá letní tábory pro nemocné děti, poskytuje pomoc a dokonce i ubytování jejich rodinám ve státě Idaho v Americe, uvedl americký web People.

Kam zmizela dívka v poklidné osadě? Polský seriál Zmijovisko sbírá skvělé ohlasy

Organizátoři pojmenovali aukci 15 Minutes of Fame (15 minut slávy) a hlavní cenou je videohovor s Keanu Reevesem. Aukci spustili 15. června a nechají zájemce přihazovat až do 22. června. Videohovor se pak uskuteční 6. července přes aplikaci Zoom. Cena začínala na $10,000 (jde zhruba o 236 000 Kč), ve čtvrtek se ale nejvyšší nabídka vyšplhala na neuvěřitelných $75,100 (1 773 000 Kč).

Potencionální výherce si může připravit otázky, kterými pak vyplní 15 minut své slávy. „15 minut slávy s Keanu Reevesem. Znáte ho, milujete ho. A teď máte šanci si s ním popovídat z pohodlí svého domova,“ napsali organizátoři k výhře.

Do aukcí se společností se ale pustila další řada celebrit. Americká zpěvačka Ally Brooke z dívčí skupiny Fifth Harmony nabízí soukromý online koncert, který bude trvat 15 minut. Nebo si můžete popovídat s hercem Jonathanem Frakesem, který je známý díky filmové sérii Star Trek. Ztvárnil také moderátora ve slavném televizním seriálu Věřte Nevěřte.

Pokud se vám nepoštěstí vyhrát aukci o hovor s Keanu Reevesem, tak ho budete moci alespoň spatřit na filmových plátnech v kině. Letos se objeví ve filmu Bill & Ted Face the Music nebo v novém pokračování filmu Matrix.

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Mohlo by vás zajímat