Pátek 24. května 2024, svátek má Jana
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Magazín

Hollywoodský herec nabízí sám sebe, videohovor stojí miliony. Výtěžek z dražby půjde dětem s rakovinou

Herec Keanu Reeves. foto: Reuters

LOS ANGELES - Herec Keanu Reeves nabízí videohovor pro výherce aukce, přihodit může každý. Výtěžek půjde dětem s rakovinou, má přispět ke zlepšení jejich každodenních aktivit. Ten, kdo přihodí nejvíce, se spojí s filmovou hvězdou známou z filmové série Matrix přes aplikaci Zoom po dobu 15ti minut. Dražbu, která trvá až do 22. června, v pondělí oznámila charitativní společnost Camp Rainbow Gold.
  20:36

Keanu Reeves je aktivní na poli charitativních akcí jako mnoho dalších celebrit. Proto ve spolupráci s Camp Rainbow Gold připravili aukci na pomoc dětem s rakovinou a zlepšování jejich každodenních aktivit. Společnost pořádá letní tábory pro nemocné děti, poskytuje pomoc a dokonce i ubytování jejich rodinám ve státě Idaho v Americe, uvedl americký web People.

Kam zmizela dívka v poklidné osadě? Polský seriál Zmijovisko sbírá skvělé ohlasy

Organizátoři pojmenovali aukci 15 Minutes of Fame (15 minut slávy) a hlavní cenou je videohovor s Keanu Reevesem. Aukci spustili 15. června a nechají zájemce přihazovat až do 22. června. Videohovor se pak uskuteční 6. července přes aplikaci Zoom. Cena začínala na $10,000 (jde zhruba o 236 000 Kč), ve čtvrtek se ale nejvyšší nabídka vyšplhala na neuvěřitelných $75,100 (1 773 000 Kč).

Potencionální výherce si může připravit otázky, kterými pak vyplní 15 minut své slávy. „15 minut slávy s Keanu Reevesem. Znáte ho, milujete ho. A teď máte šanci si s ním popovídat z pohodlí svého domova,“ napsali organizátoři k výhře.

Do aukcí se společností se ale pustila další řada celebrit. Americká zpěvačka Ally Brooke z dívčí skupiny Fifth Harmony nabízí soukromý online koncert, který bude trvat 15 minut. Nebo si můžete popovídat s hercem Jonathanem Frakesem, který je známý díky filmové sérii Star Trek. Ztvárnil také moderátora ve slavném televizním seriálu Věřte Nevěřte.

Pokud se vám nepoštěstí vyhrát aukci o hovor s Keanu Reevesem, tak ho budete moci alespoň spatřit na filmových plátnech v kině. Letos se objeví ve filmu Bill & Ted Face the Music nebo v novém pokračování filmu Matrix.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!