Sobota 25. června 2022, svátek má Ivan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ukradli soukromé snímky Carly

Magazín

  14:40
Notebook a digitální fotoaparát s více než stovkou soukromých fotografií a videí současné manželky francouzského prezidenta Carly Bruniové-Sarkozyové zmizel z pařížského bytu, ve kterém žije Julien Enthoven, bratr jejího bývalého přítele Raphaela.

Carla Bruniová foto: ČTK

Ten si prý dal fotografie k bratrovi do "úschovy", aby neuváděly do rozpaků Carlina současného muže – francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho.

Většina ukradených fotografií zachycuje Carlu, Raphaela a jejich devítiletého syna Auréliena. I další snímky jsou převážně rodinného rázu. Carla Bruniová se s Raphaelem Enthovenem seznámila v roce 2001, kdy žila s jeho otcem Jeanem-Paulem. Raphael byl v tu dobu ženatý. Žili spolu šest let, během kterých se jim narodil syn Aurélien.

V tomto roce je to už třetí podobná krádež z blízkého okolí francouzského prezidenta.

Na konci ledna zmizely šperky v hodnotě půl milionu eur z bytu Sarkozyho bývalé manželky Cecilie Attiasové. Jen o pár dní později neznámí zloději vykradli dům jeho bratra Françoise. Policie zatím mezi případy nevidí žádnou souvislost.

"Zloději přesně věděli, po čem jít. Odcizili notebook, ve kterém byly velmi intimní snímky a fotoaparát plný soukromých záběrů a videí," citovala stanice Sky News jednoho z vyšetřovatelů. "Nikdo v tu chvíli nebyl doma a nic dalšího se neztratilo," dodal.

Policie se obává, že zloději budou chtít využít popularity první dámy k tomu, aby ukradené věci náležitě zpeněžili. Mohou také vystavit snímky na web, což by mohlo být pro prezidentský pár velmi nepříjemné.

Autor:

Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat