Neděle 7. června 2020svátek má Iveta, Slavoj 18 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Móda

Nejkrásnější klobouk nosí Carla Bruniová

Sarkozyho choť Carla Bruniová-Sarkozyová zvítězila v anketě o nejkrásnější klobouk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sarkozyho choť Carla Bruniová-Sarkozyová zvítězila v anketě o nejkrásnější klobouk | foto: Reprofoto

LONDÝN Carla Bruniová-Sarkozyová, choť francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho, vyšla jako vítězka z letošního ročníku britské ankety o nejkrásnější klobouk. Předstihla dokonce i britskou královnu Alžbětu II.

"Elegantní klobouček Carly Bruniové-Sarkozyové byl skvělým příkladem té nejdokonalejší klasické jednoduchosti, svým stylem upoutal pozornost médií z celého světa," prohlásil Philip Wright, jeden ze členů konsorcia Luton First, které sdružuje početné modisty a kloboučníky v Lutonu na předměstí Londýna.Bruniová-Sarkozyová si získala britskou veřejnost při své návštěvě loni v březnu, kdy doprovázela svého chotě. Tehdy měla klobouček šedé barvy, který vyvolal senzaci a v hitparádě Celebrity Hat Wearers (celebrity s kloboukem) tehdy rovněž předstihla britskou královnu.

Sarkozyho choť Carla Bruniová-Sarkozyová zvítězila v anketě o nejkrásnější klobouk

Třetí místo zaujala Sophie hraběnka z Wessexu, manželka prince Edwarda, mladšího bratra prince Charlese, a za ní Victoria Beckhamová. V pánské klasifikaci se na prvním místě umístil australský herec Hugh Jackman se svým kovbojským kloboukem, který nosil ve filmu Australia. Na druhém místě skončil Sean Connery a na třetím britský herec Daniel Day-Lewis. Čtvrté místo obsadil Johnny Depp.

,
Premium

Před Rusem s ricinem varoval českou kontrarozvědku anonym

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Byl to jeden z posledních letů z Ruska. Krátce nato se nebe nad Českem kvůli opatřením proti koronaviru uzavřelo. Psal...

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Čas na změnu. Síťový zesilovač dnes nabídne více hudby než CD přehrávač

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslech hudby prošel během posledních let revolucí. Většina hudby se poslouchá z předplacených internetových zdrojů....

Otestováno dětmi: Kniha plná pohádek a známých postaviček od Disneyho
Otestováno dětmi: Kniha plná pohádek a známých postaviček od Disneyho

Oblíbené postavičky od Disneyho, jako jsou Minnie a Mickey Mouse, ožívají v knížce s příběhy na dobrou noc. Jak se líbí dětem a pomáhají jim usnout?