Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Změřte si tuk a o hubnutí se poraďte s odborníky

Zdraví

  7:00
Nevíte si rady se svou váhou a potřebovali byste pomoci s hubnutím? Vydejte se v sobotu do Modřan. V rámci Dne zdraví tu pořádá společnost STOB akci pro všechny příznivce zdravého životního stylu, pro lidi s kily navíc a pro diabetiky.
Sport - ilustrační foto.

Sport - ilustrační foto. foto: Shutterstock

Akce je určena všem příznivcům zdravého životního stylu, ale i těm, kteří chtějí chtějí svou životosprávu změnit. Koná se v sobotu 22. října v ZŠ Rakovského, Praha 4 Modřany od 10 do 16 hodin.

Můžete se těšit na opravdu bohatý program, který bude probíhat celý den současně v sedmi prostorách - kromě aerobiku můžete vyzkoušet i zumbu, tai-či, břišní tance, cvičení na fitballech, zdravotní cvičení SM system, cvičení do kanceláře, pilates a další aktivity. Vyzkoušíte i Indoor Rowing (veslování) a K2 Hiking.

Snímek z lekce tance zumba.

V průběhu Dne zdraví si také můžete nechat změřit krevní tlak a tuk. Z těchto měření a z testu zdatnosti Vám bude spočítán index zdraví, který si zaznamenáte do legitimace. Své problémy budete moci konzultovat s odborníky a zvolit si druh terapie šitý na míru právě Vám.

Přes poledne všechny účastníky pozveme na diskusi o hubnutí s PhDr. Ivou Málkovou a dalšími odborníky. Budete seznámeni s programem Sebekoučink, který je zdarma k dispozici na internetu (www.stobklub.cz). Uvidíte i ukázku řeckých tanců s Marthou Elefteriadu..

V rámci Dne zdraví bude prodejní výstava rozumných pomůcek, které usnadní život obézním i diabetikům. Celý den je zdarma – podrobnější informace na www.stob.cz

Autor: