Utkání vtáhlo do hry i oba kouče - Liverpoolského Beníteze (vpředu) i Wengera z Arsenalu. | foto: www.skysports.com

Liverpool se potápí, v devíti podlehl na Fulhamu

•   18:08
LIVERPOOL - Minulý týden se zdálo, že FC Liverpool i bez kapitána Gerrarda zvládlo krizi, ve které se nacházel. Jenže v týdnu v souboji juniorek v ligovém poháru podlehl Arsenalu a dnes selhal také proti dalšímu londýnskému prostivníkovi mnohem méně zvučného jména - Fulhamu.

Liverpool sice v úvodní části hrál aktivněji as oupeře talčil, ten ale z rychlého brejku skóroval. Za Reds sice dokázal srovnat Torres, který tak má famózní bilanci 10 gólů v 10 zápasech, ale to nejhorší na Liverpool ještě čekalo. V 73. minutě poslal domácí znovu do vední Nevland, pak během dvou minut přišly dva zkraty. Červenou nejprve viděl Degen a po něm i kapitán Carrager. V devíti pak Liverpool dostal ještě třetí gól a odjíždí poražen.

V prestižním londýnském derby si Arsenal i bez Rosického poradil s Tottenhamem snadno 3:0.

Anglická fotbalová liga

11. kolo: Bolton - Chelsea 0:4, Burnley - Hull 2:0, Everton - Aston Villa 1:1, Fulham - Liverpool 3:1, Arsenal - Tottenham 3:0.

Autor: Lidovky.cz