Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena
130 let

Lidovky.cz

Sport

Prozradil ho účes. Fotbalista už potřetí porušil karanténu, domů si měl pozvat barbera

Serge Aurier je podezřelý, že opět porušil karanténu. foto: instagram.com/sergeaurier

Praha - Fotbalista Serge Aurier z Tottenhamu je podezřelý, že už potřetí během krátké doby porušil pravidla o dodržování sociálního odstupu. Naposledy se měl provinit, když si nechal udělat nový účes, čímž se pochlubil na sociálních sítích. Kadeřnictví a holičství jsou přitom kvůli opatřením proti šíření koronaviru v Anglii uzavřená až do 4. června a návštěvy doma rovněž nejsou povoleny.
  8:49

Obránce Tottenhame Serge Aurier pověsil na Instagram fotografii, na které je se svým holičem. Mnozí se tak domnívají, že bývalý hráč PSG opět porušil karanténu, protože si doma nechal udělat nový účes.

V Anglii je přitom nasvštěvování kadeřníků a holičů zakázáno. Provozovny poskytující tyto služby budou moci znovu otevřít až 4. července. Současně však tamní občané nesmějí přijímat návštěvy, o čemž se nedávno přesvědčil na vlastní kůži například útočník Chelsea Cullum Hodson-Odoi.

„Můj kadeřník je negativní a já také, tak o tom přestaňte mluvit,“ řekl Aurier a odvětil kritikou směrem k novinářům: „Radši si nandejte masky a rukavice, když nás fotíte v tréninkovém centru - to je také součástí pravidel.“

Yes Sir @justscuts
#LeCoiffeurEstBon

19. května 2020 v 22:53, příspěvek archivován: 20. května 2020 v 17:54

Tottenham už oznámil, že chování sedmadvacetiletého obránce prověří a případně vyvodí důsledky. A nebylo by to poprvé.

Reprezentační kapitán Pobřeží slonoviny se totiž musel během dubnové celonárodní karantény omlouvat za porušení pravidel už dvakrát. Nejprve si šel zaběhat s kamarádem, podruhé si společně zatrénoval s týmovým spoluhráčem Moussou Sissokem. Záběry obou prohřešků rovněž sdílel na sociálních sítích.

Serge Aurier je podezřelý, že opět porušil karanténu.
Serge Aurier slaví spolu s Eriksenem svou branku.
Autoři: ,

Rodiny bez životního pojištění přicházejí o peníze
Rodiny bez životního pojištění přicházejí o peníze

Řada maminek řeší u dětí odřená kolena, škrábance, neštovice nebo třeba záněty středního ucha. Z těchto příhod se děti většinou velmi rychle...