Jiří Hudler v dresu Dynama.

Jiří Hudler v dresu Dynama. | foto: ČTK

Hudler v souboji českých hvězd předčil Jágra, vstřelil vítězný gól

•   19:41
MOSKVA - VIDEO První souboj dvou největších hvězd ruské KHL viděla dnes Moskva. V souboji Hudlerova Dynama s Jágrovým Omskem se nakonec radoval lídr domácích - pětadvacetiletý Hudler. Dynamo porazilo Omsk 2:1 a český centr přispěl k vítězství vítězným gólem. Všechny branky padly již v první třetině.

Hudler, jenž přišel do ruské metropole v létě z Detroitu, se prosadil zblízka v 9. minutě, poté co jeho pětka zavřela na téměř minutu soupeře v jeho obranném pásmu. V ten moment zvýšil na 2:0, protože už před ním vstřelil první gól duelu jeho spoluhráč Krysanov.

Omsk se sice dokázal ještě do přestávky díky brance Šiškanova vrátit do zápasu, další puk v síti už ale diváci v Lužnikách do konce utkání neviděli, přestože především při přesilových hrách byl několikrát hlavně Avangard zásluhou Jágra blízko gólu.