Sobota 31. července 2021, svátek má Ignác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Radek Duda má na krku další skandál: zmlátil důchodce na přechodu

Sport

  20:06
KARLOVY VARY - Na minulé úterý důchodce Josef H. jen tak nezapomene. Na přechodu pro chodce lehce zavadil o luxusní BMW, z něhož následně vystoupil agresivní neznámý muž a způsobil mu zranění, která si vyžádala lékařská ošetření. Jak ukázalo pozdější vyšetřování, auto útočníka patří kontroverznímu Radku Dudovi...

Radek Duda foto: ČTK

Hráči Plzně a Chomutova, který má ve svém "sportovním rejstříku trestů" mimo jiné i napadení protihráče v šatně soupeře a pěknou řadu bitek.

Policie již dříve potvrdila, že podezřelému hrozí za výtržnictví a újmu na zdraví až tři roky vězení. "A podezřelým je opravdu Radek Duda," upřesnil iDNES.cz pod podmínkou anonymity jeden z vysokých karlovarských policejních důstojníků.

ČTĚTE DÁLE:


Dvaatřicetiletý bouřlivák údajně zbil seniora přecházejícího přes přechod a poté z místa činu ujel. Na pomoc důchodci přispěchalo hned několik kolemjdoucích. Nezávislé zdroje následně potvrdily, že tím hříšníkem byl právě Duda. Na něj sedí i popis svědků incidentu.

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...