Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela
130 let

Lidovky.cz

Radek Duda má na krku další skandál: zmlátil důchodce na přechodu

Sport

  20:06
KARLOVY VARY - Na minulé úterý důchodce Josef H. jen tak nezapomene. Na přechodu pro chodce lehce zavadil o luxusní BMW, z něhož následně vystoupil agresivní neznámý muž a způsobil mu zranění, která si vyžádala lékařská ošetření. Jak ukázalo pozdější vyšetřování, auto útočníka patří kontroverznímu Radku Dudovi...

Radek Duda foto: ČTK

Hráči Plzně a Chomutova, který má ve svém "sportovním rejstříku trestů" mimo jiné i napadení protihráče v šatně soupeře a pěknou řadu bitek.

Policie již dříve potvrdila, že podezřelému hrozí za výtržnictví a újmu na zdraví až tři roky vězení. "A podezřelým je opravdu Radek Duda," upřesnil iDNES.cz pod podmínkou anonymity jeden z vysokých karlovarských policejních důstojníků.

ČTĚTE DÁLE:

Dvaatřicetiletý bouřlivák údajně zbil seniora přecházejícího přes přechod a poté z místa činu ujel. Na pomoc důchodci přispěchalo hned několik kolemjdoucích. Nezávislé zdroje následně potvrdily, že tím hříšníkem byl právě Duda. Na něj sedí i popis svědků incidentu.

Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování
Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování

Na brněnském výstavišti proběhne od čtvrtka 29. února do soboty 2. března veletrh ProDítě. Najdete tam přehlídku kočárků, autosedaček a dalšího...