Pondělí 15. dubna 2024, svátek má Anastázie
130 let

Lidovky.cz

Sport

Satoranský kritizuje Jágra: Skončil pro mě. Byl pro nás největší dříč, teď dělá reklamu na elektrokola

Tomáš Satoranský v zápase s Atlantou. foto: Reuters

Praha - Káže vodu, pije víno. I v tomto duchu se pustil nejlepší český basketbalista současnosti Tomáš Satoranský do majitele hokejového Kladna Jaromíra Jágra. „Jak jsme si ho všichni idealizovali, že byl pro nás největší dříč, tak člověk, který dělá reklamu na elektrokola... Stačí to říct takhle. Prostě pro mě skončil," řekl Satoranský v rozhovoru pro pořad Ranní klub rozhlasové stanice Expres FM.
  12:17

Je symbolem českých sportovců, kteří se dokázali po sametové revoluci výrazně proslavit ve světě. Jaromír Jágr se stal jedním z nejlepších hokejistů v historii NHL, své cestě za slávou podřídil všechno.

Jágr junior chtěl být nejlepší, a tak na sobě tvrdě makal. V šesti letech každý den udělal 600 dřepů, o dva roky později už bylo jeho normou 1000-2000 dřepů a 100 kliků. Jeho rodiče měli statek s býky a slepicemi, Jágr tak posiloval přirozenou cestou i tam. Na statek z domova běhal osm kilometrů, pak přehazoval vidlemi slámu a dělal další práce.

Jenže léta plynou a Jágr propůjčuje svoji tvář řadě reklam. Jednou z nich je i ta na elektrokola.

Tomáš Satoranský proti soupeři z Philadelphia 76ers'.
Hokejová legenda Jaromír Jágr 21. července 2020 v Praze při tiskové konferenci...

„Jak jsme si ho všichni idealizovali, že byl pro nás největší dříč, tak člověk, který dělá reklamu na elektrokola... Stačí to říct takhle. Prostě pro mě skončil,“ řekl Satoranský v rozhovoru pro pořad Ranní klub rozhlasové stanice Expres FM.

„Doufám, Jardo, že to neposloucháš. Musím říct, že to nemáš zapotřebí,“ uzavřel Satoranský debatu na toto téma.

Dočká se druhý nejlepší český sportovec roku 2019 odpovědi Jágra?

Autor:

20 z vás otestovalo produkty ECO by Naty. Jak testování dopadlo?
20 z vás otestovalo produkty ECO by Naty. Jak testování dopadlo?

ECO by Naty je značka založena na jednoduchém, avšak silném závazku – poskytovat inovativní a ekologicky šetrné produkty, které chrání nejen zdraví...