28. června 2019 12:24 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Bojovník UFC nechtěl odejít z nočního klubu, popral se s vyhazovačem

Bojovník UFC B. J. Penn se pere s vyhazovačem. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Bojovník UFC B. J. Penn se pere s vyhazovačem. | foto: Reprofoto

Honolulu / Praha Bojovník UFC, Američan B. J. Penn, se popral v havajském nočním klubu. Čtyřicetiletý veterán se měl bít s vyhazovačem klubu Femme Nu v Honolulu, přičemž okolo stojící lidé jej ještě povzbuzovali.

Video z incidentu se dostalo do rukou zámořskému bulvárnímu webu TMZ, který jej publikoval. Na záběrech je vidět Penn, svlečený do půlky těla a bez bot, jak nad svým protivníkem jasně vede. Prakticky celou minutu, kterou video trvá, dveřníka nechce pustit ze země a občas jej praští.

V jednu chvíli se sice z oponenta zvedne, ale poté se do něj opět pouští.

Manažer klubu řekl portálu TMZ, že se Penn choval velmi opile a proto jej z klubu vykázali, což se mu úplně nelíbilo.

Američan zápasil ve 35 zápasech smíšených bojových umění (MMA), z nichž šestnáct zápasů vyhrál, ve stejném počtu prohrál a tři utkání skončila nerozhodně.

Lidovky.cz

TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou
TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou

Tamara Klusová – zpěvačka, autorka knížky, manželka oblíbeného muzikanta, ale hlavně trojnásobná maminka. Jaké bylo její vlastní dětství, kde dobíjí baterky a jaké porody se svými dětmi prožila? To se dozvíte v našem rozhovoru.