28. června 2019 8:06 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Francouzští ragbisté se na hřišti poprali. Jeden z nejmladších dokonce skončil v nemocnici

Španělští ragbisté v akci. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Španělští ragbisté v akci. | foto: Reprofoto

Barcelona Zajímavý závěr mělo finále francouzského ragbyového šampionátu rezerv, v němž se Mougeurre utkalo s Elne. Za prakticky rozhodnutého stavu se hráči Elne, hrající ve žlutém, pustili do soupeřů několika nevybíravými zákroky. A mela byla na světě.

Mougeurre (hrající v zeleném) vedlo 23-7 a jistě si kráčelo za vítězstvím.

Přišla série opravdu nepěkných zákroků, na které navázaly rány a kopance. Do mely se zapojili hráči, náhradníci a dokonce i někteří fanoušci. A když se situace uklidnila, na hřiště byla poslána záchranka, aby odvezla zraněného hráče Mougeurre do nemocnice.

V rozhovoru pro místní list prohlásil kouč vítězů Jérome Etcheverry, že akce Elne „zkazila naše vítězství“. Také se zmínil o stavu hráče v nemocnici. „Zvracel, nemohl si vzpomenout. Jsou u něj jeho rodiče,“ poznamenal.

„Zkazili naši vítěznou oslavu, nebylo to od nich správné. Trofej za vítězství nám museli předávat v šatnách,“ rozčiloval se.

Podobně situaci viděl i prezident klubu Philippe Larrue. „Na konci tohoto zápasu jsem zažil hodně smutku. Hodně přemýšlím o našem křídelníkovi, je to vlastně ještě junior. A on tam nebyl, aby si mohl převzít vítěznou trofej,“ mrzelo ho.

Podle místních médií bude mít celé utkání dohru pro Elne.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!