Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Aplikace měří počet přírazů před orgasmem. Apple ji neschválil

Média

  6:00
PRAHA - Kolik „šťouchů“ předchází orgasmu? Jak dlouho milostný akt trvá? Uslyší vás sousedé? Češi vyvinuli zábavnou aplikaci Pokin‘, která vám poskytne informace o vaší sexuální aktivitě.
Sex

Sex foto: Shutterstock

Kromě času, hlasitosti a intenzity sexuálního aktu měří Pokin’ počet přírazů, které předcházejí slastnému konci. Na stránkách pokinapp.com se pak anonymně zobrazují automaticky odeslaná data z mobilního zařízení každého uživatele, který si aplikaci stáhne.

Pokin' App

A jak to funguje? „Stačí spustit aplikaci, položit telefon na matraci a ťuknout na ‚start‘ a spustit tak měření milostných výkonů. Pokin’ během sexu zaznamenává pomocí akcelerometru a gyroskopu jednotlivé přírazy, neboli šťouchy,“ popisuje autor grafického návrhu aplikace Martin Novák.

„Další měřenou hodnotou je čas. Z těchto dvou hodnot je vypočítána frekvence přírazů za minutu. Nechybí ani měření hlasitosti milostného projevu,“ vypočítává Novák.

Pokin' App

„Tyto čtyři hodnoty se ukládají do historie a generují nejlepší a průměrné výsledky v období týdne, měsíce a roku. Na platformě Android je možné tyto výsledky libovolně sdílet na soc. sítích. Fanoušci nakousnutého jablka se musejí spokojit se starým dobrým screenshotem, neboť tuto funkci Apple nepovolil, byť je dobrovolná,“ vysvětluje Novák.

Stopka od Applu

Aplikace Pokin’ vyhrála první místo soutěže aplikací AppParade, nicméně společnost Apple ji stále nepovolila. Považuje totiž spermii či cokoliv, co ji připomíná, za nevhodné. „Je zajímavé, co Apple považuje za urážlivý, a tedy nepřípustný obsah. Piktogram samčí pohlavní buňky, která je nedílnou součástí naší existence, je evidentně více urážlivý, než ikona pěsti se zdviženým prostředníčkem, která v aplikaci symbolizuje počet přírazů,“ říká Novák.

ČTĚTE TAKÉ:

„Abychom aplikaci Pokin’ do App Storu protlačili, museli jsme upravit logotyp – odstranit spermii – což je nepříjemné, protože se na něj váží již realizované marketingové materiály. Úpravou musela projít také struktura aplikace kvůli nutnosti odstranění možnosti dobrovolně sdílet výsledky na sociální sítě. Nyní upravená aplikace opět čeká na, jak doufáme, poslední a pozitivní kontrolu,“ dodává.

Autor:

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 6. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 6. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...