Neděle 28. května 2023, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ivetu Bartošovou zabijeme, připouští šéf bulváru

Média

  13:15aktualizováno  13:23
České bulvární deníky, servery i televize se již několik týdnů masivně přiživují na problémech zpěvačky Ivety Bartošové. Teď šéfredaktor jednoho z bulvárních webů přiznal, že v případě sledování zpěvačky už nejde o žurnalistiku, ale jen o ukojení masy. "Bartošovou tím zabijeme," přiznal otevřeně Pavel Novotný, šéf bulvárního Extra.cz.

Iveta Bartošová foto: Reprofoto

"Samozřejmě, my ji teď zabijeme. Ona se ale už zabíjí sama. Faktem je, že na ní dlouhé roky parazitujeme, lidsky ji až lituji. Uvědomuji si, že když ji nafotí pomočenou, je to nedůstojné, a že tím přispíváme k jejímu blížícímu se konci," odpověděl Novotný v rozhovoru pro slovenský web sme.sk

Parazitujeme, přiznává bulvární novinář

Novotný obhajuje práci bulváru tím, že čtenáři takové informace sami vyžadují. "Problém je, že informace o Bartošové jsou tak velmi žádané, že to jinak nejde. Poptávka po ní je neskutečná. Články o ní si otvírají i lidé, kteří bulvár jinak nečtou. V takovém případě jdou hranice stranou a my na ni budeme parazitovat až do konce a ještě půl roku po něm. Je to tvrdé, morálně špatné, ale je to tak," říká šéfredaktor bulvárního webu.

Jak to bylo s pátráním po známé zpěvačce?

Dříve velmi populární zpěvačka Iveta Bartošová má dlouhodobé problémy s alkoholem. Na stránkách bulváru se opakovaně přetřásal její vztah k několika mužům z jejího okolí. Vše vyvrcholilo počátkem července, když zpěvačka zmizela a ocitla se i v policejní databázi hledaných osob. Po několika dnech pátrání byla objevena svým přítelem v Itálii. Podle informací televize Nova leží Bartošová nyní v nemocnici, kde se zotavuje po operaci dvanácterníku.

Autor:

Recept: Tortilla s grilovaným kuřecím masem a ajvarem
Recept: Tortilla s grilovaným kuřecím masem a ajvarem

Polovinu jogurtu dáme do misky, smícháme s kmínem, kajenským pepřem, sójovou omáčkou a utřeným česnekem.