Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Bartošová se setkala s Rychtářem, pátrání končí

Lidé

  12:39aktualizováno  20:42
Podle informací bulvárního serveru Prásk se Iveta Bartošová setkala s Josefem Rychtářem, který se ji vydal hledat do Itálie. Do domu Domenica Martucciho, kde pobývala, vnikla policie. Zpěvačka ve špatném stavu skončila krátce v péči lékařů, následně byla propuštěna a může se i s Rychtářem vrátit domů.

Iveta Bartošová foto: Reprofoto

V italském městě Peschici se v pátek setkal Josef Rychtář s Ivetou Bartošovou. Došlo k tomu před domem Domenica Martucciho, do kterého ji odvezl Zdeněk Macura. Po přivolání místní policie, která vnikla do domu, skončila zpěvačka ve špatném stavu v péči lékařů. Krátce byl však zadržen i Josef Rychtář a u výslechu skončila i Martucciho matka, která byla v domě přítomna. Nyní se může konečně Bartošová vrátit do Česka i s Rychtářem, který ji hledal v Itálii již několik dní.

Rychtář podal trestní oznámení

Policisté vyhlásili pátrání po zpěvačce poté, co její přítel Josef Rychtář podal trestní oznámení "kvůli únosu Ivety Bartošové", a to na devětatřicetiletého Zdeňka Macuru. Podle médií se tak stalo poté, co Macura Bartošovou ve středu večer vyvedl z jejího domu v Uhříněvsi a pak s ní odjel neznámo kam.

ČTĚTE TAKÉ:

Policie proto vedle Bartošové začala hledat i Macuru, státní zastupitelství ale v úterý rozhodlo o jeho vyřezaní z veřejně přístupné databáze hledaných, pominulo totiž podezření z trestné činnosti. Dnes byla z databáze vyřazena i Bartošová. "Důvody vyhlášení (pátrání po Barotošové) pominuly, proto policie odvolala pátrání," řekla k dnes tomu Zoulová.

Jedna z nejoblíbenějších zpěvaček české populární hudby 80. a 90. let Iveta Bartošová je trojnásobnou zlatou slavicí z let 1986, 1990 a 1991. V posledních letech je často objektem zájmu bulvárních médií.

Autoři: ,

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...