Sobota 27. listopadu 2021, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Podzimní překvapení: Nova chystá pořad Vaření s Láďou Hruškou

Ekonomika

  19:35
PRAHA - Dřívější start seriálu Ulice, který se na obrazovkách objeví už 18. srpna, patří k největším novinkám podzimního programu televize Nova. Příznivci seriálů Doktoři z Počátků se stejně jako diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dočkají vysílání dvou epizod týdně.

Program Novy oživí nová relace Vaření s Láďou Hruškou. foto: ČTK

Program počítá i s premiérovou čtvrtou řadou Kriminálky Anděl a novým hudebním pořadem Chart Show. Domácí produkci doplní tuzemské a zahraniční filmy a premiérové seriály. Zástupce médií o tom dnes informoval Christoph Mainusch, jednatel a generální ředitel skupiny Nova.

"Z výsledků první poloviny letošního roku je zřejmé, že diváci oceňují naši vlastní produkci, v čele s Televizními novinami a oblíbenými seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Ty budeme divákům i na podzim přinášet ve stejný čas, na který byli doposud zvyklí. U dalšího oblíbeného seriálu Doktoři z Počátků jsme se rozhodli zvýšit počet epizod a pro diváky připravujeme každý týden dva nové díly," uvedl Mainusch.

Nepřehlédněte

Program Novy oživí nová relace Vaření s Láďou Hruškou. Novinky čekají i zpravodajství - moderátorka Markéta Fialová se nově představí nejen v Televizních novinách, ale navíc bude diváky provázet publicistickým pořadem Střepiny. "Doufám, že se jedná o dlouhodobější plány. Byla mi dána důvěra se podílet na již běžícím pořadu Střepiny, chtěli bychom tu vysokou úroveň ještě povznést, zároveň zůstávám v televizních novinách," řekla ČTK Fialová.

Novinky čekají i zpravodajství - moderátorka Markéta Fialová se nově představí...

Páteční večery na TV Nova budou patřit kombinaci českých pohádek a zahraničních filmů, na obrazovkách se objeví například Čertova nevěsta, Kouzla králů nebo Hugo a jeho velký objev.

Soboty nabídnou divákům klasické a premiérové české filmy jako Babovřesky, Donšajni, Příběh kmotra, Kameňák a řada dalších. Na své si přijdou také příznivci kriminálních seriálů, kromě čtvrté řady Kriminálky Anděl jsou pro ně připraveny nové série Mentalisty, Kriminálky Las Vegas a Námořní vyšetřovací služby.

Skupina Nova do vlastní produkce investuje více než v předchozím roce. V postprodukci jsou nové řady Výměny manželek, Policie Modrava a Expozitury, které budou nasazeny v roce 2015. Skupina Nova bude pokračovat v aktivitách na internetu, kde má zpravodajský portál TN.cz, videoportál Nova Plus a videotéku VOYO. Program nabídnou i sesterské kanály Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka.

  • Nova v pololetí zůstala nejsledovanější televizní skupinou, a to v obou hlavních cílových kategoriích. Druhá příčka patřila stanicím České televize a třetí místo obsadila skupina Prima. Vyplývá to údajů sledovanosti ATO Mediaresearch.
  • V širší cílové skupině diváků starších 15 let Nova obhájila těsné prvenství před Českou televizí. Zatímco komerční televize vykázala podíl 31,78 procenta, u veřejnoprávní ČT to bylo 31,17 procenta diváků. V obou případech šlo o meziroční zlepšení o zhruba procentní bod.
Autoři: ,

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...

Konec podzimní nudy: Zkraťte si čekání na Ježíška v BRuNO family parku
Konec podzimní nudy: Zkraťte si čekání na Ježíška v BRuNO family parku

Víte, jaký je rozdíl mezi slovy zábavní a zábavný? V případě BruNO family parku v Brně rozhodně žádný! Vydejte se spolu s námi do zábavního parku,...

Mohlo by vás zajímat