5. září 2019 19:25 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Do Rakouska s horským kolem. Regiony Achensee a Granitland lákají stovkami kilometry tras

Do Rakouska s horským kolem – Region Achensee a Mühlviertelský Granitland | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Do Rakouska s horským kolem – Region Achensee a Mühlviertelský Granitland | foto: austria.info

Stovky kilometrů tras, malebné prostředí a úžasná panoramata. Rakousko je pro milovníky horské cyklistiky rájem. Prostředí kolem tyrolského jezera Achensee si pochvalovali i blogerka Dominika Pokludová a influencer Hynek Hamp, kteří si vyzkoušeli místní nejoblíbenější okruh Rund um den Unnutz. Náročné traily, ostrá převýšení a rozmanité sjezdy pak nabízí také region Mühlviertelský Granitland, jedna z největších oblastí pro horská kola v Evropě.

Tento článek je součástí speciálního projektu připraveného ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung.

Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení
Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení

Policisté na Královéhradecku zahájili trestní stíhání tří lidí a jedné firmy, kteří údajně nesou odpovědnost za tragédii. Ta se odehrála před dvěma lety, jejímž následkem osmiletý chlapec po operaci mandlí upadl do kómatu.