Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Užijte si výstup do oblak a sněžnou jízdu mamutích rozměrů

Cestování

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Série #světovéČesko / Na Stezku v oblacích se můžete vydat lanovkou na Slamník nebo vybrat jednu z 5 různých tras a vyrazit pěšky nebo na skiaalpech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stezka v oblacích, Dolní Morava foto: Destinační společnost Východní Čechy

Cestou po stezce na vrchol, potkáte mnoho zajímavých zastavení například rukáv, který je tvořen sítí a díky kterému si můžou odvážlivci zkrátit cestu. Na vrcholu samotné stezky se nachází „kapka“ ve výšce        50 metrů, na kterou lze vstoupit a vychutnat si pohled přímo dolů.          Cestou zpět se můžete sklouznout 100 metrů dlouhým tobogánem. Ze Slamníku vám poradíme nejrychlejší cestu dolů!

Svezte se na Mamutí horské dráze!

O co jde? O jednu z nejdelších bobových drah svého druhu na světě, která měří více než 3 kilometry a pyšní se 25 zatáčkami, 360° otáčkou ve výšce 12 metrů nad zemí, osmičkovou smyčkou či podzemním tunelem. Najdete ji na Dolní Moravě. Právě tam můžete i v zimě nasednout do bobu, připoutat se a vychutnat si cestou na start pohodovou jízdu s výhledy na okolní krajinu. Pak už se připravte na parádní jízdu dolů na klikatící se dráze, která vám zprostředkuje nevšední zážitek.

Stezka v oblacích, Dolní Morava

Mamutí horská dráha | foto : Destinační společnost Východní Čechy

Více informací naleznete na dolnimorava.cz.

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme vám si před vlastní návštěvou jakéhokoliv turistického cíle ověřit jeho dostupnost u provozovatele. I přes veškerá omezení ale podzim v Česku nabízí nespočet možností procházek i výletů volnou přírodou. Turistické tipy hledejte na kudyznudy.cz nebo se rovnou přihlaste k odběru Newsletteru redakce Kudy z nudy a dostávejte výběr toho nejlepšího každý týden do e-mailu! Využijte stávající situaci i pro objevování míst, která se pyšní značkou kvality Q udělovanou Českým systémem kvality služeb.

Ve spolupráci s Českou centrálou cestovního ruchu – CzechTourism

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Vyhrajte deník, který uchová jedinečné vzpomínky z prvních let života dítěte
Vyhrajte deník, který uchová jedinečné vzpomínky z prvních let života dítěte

Příběh začátku nového života, který jednou jako dárek můžete věnovat svému dítěti. Každý rok jedna otázka a tři roky odpovědí, ze kterých vznikne...