David Výborný obral tátu o radost

HOKEJ

PRAHA Hokejisté Sparty porazili v předehrávce 25. kola extraligy České Budějovice 4:3 v prodloužení a vyhráli tak i pošesté pod novými trenéry Davidem Volkem a Milošem Holaněm. Kouč hostí František Výborný, který byl právě ze Sparty spolu s hlavním trenérem Hynkem odvolán, po výhře v Pardubicích i přes prohru získal s novým týmem další bod. O víc radosti jej obral i syn David - v 50. minutě srovnal na 3:3 a 19 vteřin před koncem nastavení přihrál na vítězný gól Jiřímu Vykoukalovi. čtk Branky a nahrávky: 34. Broš (Kratěna), 43. Koreis (Vydarený), 51. D. Výborný (Ton, Jan Hanzlík), 65. Vykoukal (D. Výborný, Ton) - 25. Vak (Veselý), 40. L. Květoň (Melichar, Snopek), 46. Gřegořek (Šimánek, Melichárek). Rozhodčí: Kubeš, Minář - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Diváci: 3978. Třetiny: 0:0, 1:2, 2:1 - 1:0.

Dnešní program: 17.00 Třinec - Kladno (v sezoně 2:1), 17.30 Mladá Boleslav - Pardubice (2:4), Litvínov - Plzeň (5:4), 18.00 K. Vary - Vítkovice (4:3), 18.10 Zlín - Slavia Praha (1:4, ČT4 Sport).