15. září 2017 10:51, aktualizováno  16:26 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Omezení na D1 u Holubic skončilo. Kvůli nehodě trvalo dva dny

Nehoda na D1 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nehoda na D1 | foto: HZS JMK‏

HOLUBICE Dopravní omezení kvůli nehodě na D1 na 212. kilometru u Holubic na Vyškovsku odpoledne po dvou dnech skončilo. Práce byly rozsáhlejší, než se původně očekávalo, řekl ČTK mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl. Ve středu odpoledne se v místě vyboural kamion a prorazil svodidla.

„Původně jsme počítali s tím, že budeme hotovi ve čtvrtek v podvečer, ale to poškození se ukázalo jako rozsáhlejší, museli jsme tam nechat navézt více mechanizace,“ uvedl mluvčí. V místě byly v obou směrech uzavřeny levé pruhy, omezení skončilo dnes po 15:00.

Při havárii se lehce zranil řidič, tvořily se dlouhé kolony, a to i na objízdné trase přes Rousínov. Kamion s cihlami narazil do svodidel ve směru na Ostravu a převrátil se na bok, blokoval jízdní pruhy. Na místo nehody letěl záchranářský vrtulník, nakonec ale nebyl zapotřebí. Řidič se z kabiny dostal sám.

ČTK

VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty
VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty

Pudink v hrníčku je klasika, zkuste z něj ale vykouzlit ještě větší dobroty. Co třeba tříbarevnou bábovku, koláčky v zapékací misce anebo dort, kterým okouzlíte na každé dětské oslavě.