Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Z pokusu o vraždu 18leté dívky v Měcholupech obvinila policie 17letého muže. Sám se přiznal

Česko

  12:29
PRAHA - Pražská policie obvinila mladistvého muže z pokusu o vraždu v Horních Měcholupech. Mladík se k pondělnímu pobodání osmnáctileté ženy přiznal a policie podala podnět na jeho vzetí do vazby. V tiskové zprávě to ve středu uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Policie vyšetřuje napadení osmnáctileté ženy v Horních Měcholupech. Útočník ji pobodal. foto: Týdeník Policie

Policie muže zadržela v noci z pondělí na úterý. Vzhledem k věku obviněného nebude policie k případu poskytovat další informace.

V Měcholupech v Praze byla pobodána na ulici 18letá dívka. Policie zadržela muže

Žena byla napadena v Dýšinské ulici, s bodnými zraněními zůstala ležet na zemi. Policie hlášení dostala kolem 22:00, zraněnou ženu předala do péče záchranné služby. Podle mluvčí pražské záchranné služby Jany Poštové žena utrpěla mnohočetná bodnořezná poranění. „Její stav byl vážný, takže jsme ji uvedli do umělého spánku,“ uvedla mluvčí v úterý. Záchranáři zraněnou ženu po ošetření převezli na anesteziologicko-resuscitační oddělení vinohradské nemocnice.

Policie vyšetřuje napadení osmnáctileté ženy v Horních Měcholupech. Útočník ji...
Policie vyšetřuje napadení osmnáctileté ženy v Horních Měcholupech. Útočník ji...

Podle zdroje obeznámeného s vyšetřováním je obviněným sedmnáctiletý student gymnázia. Napadenou dívkou je jeho spolužačka ze třídy, s níž měl mladík vztah. Kriminalistům student řekl, že si na útok nepamatuje. Dívka, s kterou se chlapec před napadením procházel po ulici, má na těle několik desítek ran.

Autor: