25. června 2019 11:01 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Policie pátrá po čtrnáctileté dívce z Českobudějovicka. Nepodala o sobě zprávu několik dní

Policie pátrá po čtrnáctileté Drahomíre Svobodové, která před několika dny... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Policie pátrá po čtrnáctileté Drahomíre Svobodové, která před několika dny... | foto: ČTK

ČESKÉ BUDĚJOVICE Policie pátrá po čtrnáctileté Drahomíře Svobodové, která před několika dny odešla do školy na českobudějovickém sídlišti Šumava a od té doby o sobě nepodala zprávu. Svobodová je svěřenkyní dětského domova v Boršově nad Vltavou na Českobudějovicku. Patrně se pohybuje v doprovodu sedmnáctileté Evy Fialové, která žije ve stejném dětském domově. V tiskové zprávě to v úterý uvedl jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

Svobodová měří 162 centimetrů, má střední postavu, hnědé oči, světlé vlasy, po stranách vyholené. Naposledy byla oblečena do černého trička s krátkým rukávem, šedých kraťasů po stranách s lampasy. Na nohou měla černé tenisky a nesla svítivou růžovou ledvinku.

Lidé mohou informace o pohřešované dívce volat na linku 158.

ČTK

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.