jen za 89 Kč/měsíc

STATISTIKY ZÁPASŮ 16. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

České Budějovice–Slavia 5:1

Branky a nahrávky: 10. Langhammer (M. Tůma, Gulaš), 36. Červený (Mertl, Podlešák), 38. Šimánek (Mikeska, Pletka), 41. Šimánek (Mikeska, Pletka), 46. Martynek (Kašpařík, R. Pšurný) - 2. V. Růžička (Jaškin).

Rozhodčí: Hribik, Lacina - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 8:6, navíc Kopřiva (Slavia) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 6421 (vyprodáno). Třetiny: 1:1, 2:0, 2:0.

České Budějovice: Jakub Kovář - Snopek, Vydarený, Ptáček, M. Tůma, Novák, Šulc -Šimánek, Mikeska, Pletka - Gulaš, Langhammer, L. Květoň - Martynek, Kašpařík, R.

Pšurný - Mertl, Červený, Podlešák. Trenéři: Výborný a Kupka.

Slavia: Kopřiva (46. Furch) - Kadlec, Špelda, Kuboš, Žižka, Kolařík, Vašíček - Krenželok, Štefanka, Vondrka - T. Svoboda, Holec, Sklenář - Jaškin, V. Růžička ml., Tomica -Micka, Branda, Doležal - od 41. navíc Endál. Trenéři: V. Růžička st. a Čelanský.

Zlín–Kladno 8:0

Branky a nahrávky: 5. T. Sýkora (Galvas, Hamrlík), 9. Hamrlík (Köhler, Leška), 11. Balaštík z trestného střílení, 17. Grof (I. Rachůnek, Důras), 23. I. Rachůnek (Důras), 35. I. Rachůnek, 43. Sivák (Kubiš), 57. T. Sýkora (Grof, I. Rachůnek). Rozhodčí: Müllner (SR), Šindler - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 7:5. Využití: 4:0. Diváci: 4601. Třetiny: 4:0, 2:0, 2:0.

Sparta–Plzeň 3:0

Branky a nahrávky: 9. Salcido, 39. Hromas (Pacovský, Jan Hanzlík), 49. Hromas (Pacovský). Rozhodčí: Minář, Hodek - Kostka, Bláha. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 6340. Třetiny: 1:0, 1:0, 1:0.

Karlovy Vary–Pardubice 2:3

Branky a nahrávky: 9. Dej (D. Hruška), 52. Nosek (Skuhravý) - 15. Rákos (Radil), 25.

Špirko (Somík, Jillson), 37. Somík (Špirko, Pineault). Rozhodčí: Hradil, Polák - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 4405. Třetiny: 1:1, 0:2, 1:0,

Litvínov–Brno 5:3

Branky a nahrávky: 1. Černý (V. Hübl), 27. Jánský (Černošek, Jareš), 32. Lukeš (V.

Hübl), 52. V. Hübl (Jánský), 60. Lukeš - 5.

Stehlík (Brabenec, Hubáček), 32. Huml (Veselý), 39. Erat. Rozhodčí: Jeřábek, Šír - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:9, navíc Skuhrovec - Pospíšil oba 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 5154. Třetiny: 1:1, 2:2, 2:0.

Třinec–Mladá Boleslav 4:0

Branky a nahrávky: 19. M. Růžička (Orsava), 22. Polanský (Polák, Varaďa), 35. Bonk (Varaďa), 54. Bonk (Hudec, Lojek). Rozhodčí: Husička, Mikula - Bryška, Novák. Vyloučení: 6:10. Využití: 1:0. Diváci: 2748. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:0.

Předehráno ve čtvrtek: Liberec–Vítkovice 5:2.

Program 17. kola Zítra: 17.00 Pardubice–Litvínov, Vítkovice –Karlovy Vary, Brno–Zlín, 17.30 Mladá Boleslav–České Budějovice, Kladno–Třinec, Plzeň–Liberec, 18.10 Slavia Praha–Sparta Praha.

14. HC Vagnerplast Kladno 16 4 0 1 11 31:52 13

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry