6. dubna 2017 7:35 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V Praze byli zavražděni manželé. Zeť na ně mířil pistolí, pak spáchal sebevraždu

Pohled na sídliště Jižní Město. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pohled na sídliště Jižní Město. | foto: Praha 11

PRAHA Na pražském sídlišti Jižní Město byli v noci na čtvrtek zavražděni sedmašedesátiletí manželé. Do jejich bytu přišel jejich zeť a ohrožoval je a svou bývalou manželku pistolí. Policejní zásahová jednotka ho ráno našla ve Středočeském kraji, spáchal sebevraždu.

Na policejním webu to uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Policisté byli krátce po půlnoci přivoláni do Mendelovy ulice, kde obyvatele jednoho z bytů v sedmém patře podle oznámení ohrožoval muž pistolí. Podle prvotních informací šlo o třiačtyřicetiletého zetě zavražděného manželského páru, jeho bývalé manželce se podařilo z bytu utéct. „Policisté po vstupu do bytu nalezli oba starší manžele bez známek života. Veškeré indicie nasvědčovaly tomu, že se oba stali obětí násilného trestného činu,“ uvedla mluvčí.

06.dubna 2017 v 04:44, příspěvek archivován: 06.dubna 2017 v 07:32

V bytě na pražských Hájích došlo dnes v noci ke dvojnásobné vraždě. Po pachateli policisté pátrají. Mrtvými jsou sedmašedesátiletí manželé.

Policie útočníka hledala v Praze a Středočeském kraji. Do pátrací akce se zapojily desítky policistů a kriminalistů, muže našli krátce po 6:00. „V jedné z obcí Středočeského kraje byl hledaný muž zásahovou jednotkou nalezen. Podle prvotních informací podezřelý spáchal sebevraždu,“ doplnila Zoulová. Okolnosti případu police nadále vyšetřuje.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz