25. července 2018 14:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Perníkový táta zavolá Saulovi. Fanoušci se dočkají spojení oblíbených seriálů

Seriál Breaking Bad (Perníkový táta). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Seriál Breaking Bad (Perníkový táta). | foto: Televize AMC

Ve čtvrté řadě seriálu Volejte Saulovi (Better Call Saul) se vrátí divácky oblíbené postavy ze seriálu Perníkový táta (Breaking Bad). Fanoušci se tak dočkají několika dílů, kde se oba seriály de facto spojí (crossover episodes). Na festivalu Comic-Con v americkém San Diegu to oznámili tvůrci obou seriálů.

Seriál Perníkový táta se dočkal svého dramatického finále v roce 2013. Drogová odysea profesora chemie Waltera Whitea (Bryan Cranston) strhla diváky a kritiku. V roce 2015 pak obrazovky spatřil seriál Volejte Saulovi. V něm je ústřední postavou pochybný právník a podvodníček Saul Goodman (Bob Odenkirk), jedna z vedlejších postav v Perníkovém tátovi.

Seriál Breaking Bad (Perníkový táta).
Seriál Breaking Bad (Perníkový táta).

„Ve Volejte Saulovi máte v podstatě dva seriály za cenu jednoho. Ano, samotný Saul stojí na vlastních nohách, ale jeho svět se ve čtvrté řadě začíná stále více a více propojovat se světem Perníkového táty,“ sdělil Reuters Television Vince Gilligan, tvůrce obou seriálu.

Diváci se tak mohou těšit v plánované čtvrté sérii Saula na několik dílů (crossover episodes), kde se seriály plnohodnotně propojí. Zapálení fanoušci Perníkového táty se znovu shledají s postavami, kterým řekli sbohem v roce 2013. Ještě ale není známo, o jaké postavy půjde.

TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou
TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou

Tamara Klusová – zpěvačka, autorka knížky, manželka oblíbeného muzikanta, ale hlavně trojnásobná maminka. Jaké bylo její vlastní dětství, kde dobíjí baterky a jaké porody se svými dětmi prožila? To se dozvíte v našem rozhovoru.