25. listopadu 2010 12:05 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Emma Watsonová líbá jako zvíře, vzpomíná Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe a Emma Watson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Daniel Radcliffe a Emma Watson | foto: Reuters

LONDÝN/PRAHA Představitel Harryho Pottera, britský herec Daniel Radcliffe zavzpomínal na natáčení a přiznal, že se jeho kolegyně Emma Watsonová (Hermiona) při natáčení líbací scény do toho opravdu položila a líbala ho "velmi náruživě."

"Vždycky jsem si myslel, že to bude takový něžný, romantický okamžik. A najednou mě vášnivě líbala. Je to docela šelma, opravdu. Rozhodně si ale nestěžuji. Spousta mužů by si za líbání s ní dala uříznout ruku nebo nohu. Takže i já jsem si to užil," směje se Radcliffe.

Čtěte také:

"Nejvtipnější na tom ale bylo, že Rupert (hraje Rona-pozn.red.) musel z natáčení utéct, protože dostal záchvat smíchu," dodává mladý herec. Ve filmu se Ron dostane pod vliv kouzla jednoho z viteálů a zdá se mu, že Hermiona, kterou miluje, a Harry, jeho přítel, se líbají. Poprvé se scéna zdála režisérovi filmu Davidu Yatesovi příliš mírná. Přikázal proto hercům, že se do toho musí víc opřít. "David si přál vášnivou scénu, tak jsem předvedla vášnivou scénu. Mělo to být takové, aby to Rona opravdu ranilo a naštvalo," vysvětluje Watsonová. A dodává, že Radcliffeova slova bere jako kompliment.

Představitelka Hermiony Emma Watsonová

Nejnovější snímek o příhodách mladého čaroděje překonal při prvním víkendu i na českém trhu dosavadní rekordy nejen potterovské série, ale i dalšího megahitu Pán prstenů. Bezprostředně po premiéře podle údajů Unie filmových distributorů přilákal před plátna kin 246 180 fanoušků, kteří v pokladnách nechali 30,3 milionu korun. Zaujal tak první místo jak v historickém, tak aktuálním žebříčku návštěvnosti.

Harry Potter a Relikvie

Lidovky.cz, Miluše Trefancová

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!