30. července 2011 15:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Královská romance: nový film o Williamovi a Kate

Na začátek jednu oficiální fotku pro kanadskou tour a královský pár se může vydat za oceán.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na začátek jednu oficiální fotku pro kanadskou tour a královský pár se může vydat za oceán. | foto: Reuters

BEVERLY HILLS Fanoušci mohou začít slavit, neboť další film o princi Williamovi a jeho ženě Catherine se brzy objeví v televizi.

Jak informovala agentura AP, stanice Hallmark uvede snímek William&Catherine: Královská romance premiérově 27. srpna. V dubnu odvysílala stanice Lifetime network značně kritizovaný film William&Kate. "Nebojíme se zaměřit na skutečný obraz vztahu a jeho výzvy," prohlásil americký herec Dan Amboyer, který ztvární prince Williama, když propagoval film na setkání s asociací televizních kritiků.

KATE A WILLIAM ZAPLNILI MÉDIA

"Ve filmu se objevuje i princezna Diana," prohlásila Alice St. Clairová, která hraje Kate Middletonovou. "Je zde znázorněn opravdu velký smysl pro vztahy v rodině. Vztah Williama s jeho otcem a bratrem, vidíte je, jak vzpomínají na rozhovor s Dianou, a jak se dívají na rozhovory Diany, ve kterých používala slova tak jemně, aby ho (Williama) provedla těžkými chvílemi," prohlásila herečka.

Princ William s manželkou Kate

Ve snímku dále účinkuje kanadský herec Victor Garber jako princ Charles, americké herečky Jean Smartová jako Camilla Parkerová Bowlesová a Jane Alexanderová jako královna Alžběta II. Role Diany připadla britské herečce Lesley Harcourtové.

Velmi populární sestra Catherine Pippa je ve filmu zmíněna, ale neobjevuje se v něm. "JLo (Jennifer Lopezová) nemohla, a tak nebyl nikdo, kdo by ji mohl zahrát," prohlásila šibalsky St. Clairová, když připomněla proslulá pozadí Pippy Middletonové a americké zpěvačky Jennifer Lopezové.

Pippa a Kate Middletonovy

ČTK, Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz