26. dubna 2012 15:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Lady Gaga zahájí turné v divokých šatech z kytar

Lady Gaga po předání cen MTV Awards v Belfastu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lady Gaga po předání cen MTV Awards v Belfastu | foto: Reuters

SOUL Body vytvořené z trosek kytar a klobouk z klavírové klávesnice patří do "oblečení", které na sobě bude mít výstřední americká zpěvačka Lady Gaga na prvním koncertě svého světového turné.

Ten se uskuteční o víkendu v jihokorejské metropoli Soulu, připomíná agentura AFP. Zpěvačka, která je známá svým extravagantním oblékáním, se na pódiu objeví i v jakési černé kombinéze složené ze stovek malých vinylových trubiček, kovových cvoků a kusů skla.

ČTĚTE TAKÉ:

Její garderoba zahrnuje rovněž tuniku z plovoucího latexu v barvě masa s trojúhelníkovou strukturou. Další její "róba" je složená ze síťoviny a třásní, množství malých kousků skla a hrotů.

Návrhy jejích kostýmů pocházejí od Giorgia Armaniho a začátkem týdne je představil jihokorejský partner italského návrháře Shinsegae International. Lady Gaga přiletěla do Jižní Koreje už v pátek, tedy týden před zahajovacím koncertem světového turné nazvaného "The Born this way ball".

Lady Gaga je nevhodná pro nezletilé

V Jižní Koreji ale nesmějí být představení přítomny osoby mladší 18 let. Těžko říci, jestli některá část z nynější garderóby zpěvačky dokáže překonat její přiléhavé "šaty" tvořené fláky syrového masa či jiné vytvořené z průhledných plastových bublin, poznamenala agentura AFP.

Lidovky.cz, ČTK

Jak naučit děti anglicky? Zkuste to během sportu nebo relaxace
Jak naučit děti anglicky? Zkuste to během sportu nebo relaxace

Hledala způsob, jak propojit učení s pohybem a naučit děti jazyk nenásilnou formou. Tereza Dědková založila před 4 lety projekt Little Bubbles, ve kterém spojila tři velké vášně: jógu, angličtinu a práci s dětmi. Jak to funguje a pro koho jsou Bublinky vhodné?