10. července 2009 12:33 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Moderátor Musil se v září vrací na Novu, věří v úspěch

Moderátor Jan Musil | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Moderátor Jan Musil | foto: Pavel Gwužď, NextFoto

PRAHA Před lety zmizel z televizní obrazovky a i z povědomí lidí. Hvězda někdejší talk-show Áčko televize Nova moderátor Jan Musil se po prázdninách do tuzemské největší televize vrací.

"Je tomu deset let, co jsem opustil Novu. Pro mě je pochopitelně návrat něčím velmi příjemným, ale zároveň zvláštním, protože se od té doby událo mnoho změn," řekl lidovkam.cz Musil. Na Nově bude přibližně od poloviny září uvádět reality show Dům snů.

Musil je prvním moderátorem mužského pohlaví ze všech zemí, kde se show vysílala. "To je na tom hodně zvláštní a jsem na to i náležitě pyšný. Věřím, že pořad bude mít u diváků úspěch," usmíval se Musil s tím že ohledně pořadu moc mluvit nechce, ale poukázal na zvláštnost celé show. Podle něj totiž divák nebude dopředu tušit, co vznikne.

Honza Musil poté co ukončil působení na Nově, uváděl talk-show Sauna na Primě a následně uváděl pořad Mazlíčci na Top TV. Vyzkoušel i podnikání, když byl spoluvlastníkem agentury Scream a staral se o finalisty první řady soutěže Česko hledá SuperStar. U podnikání nakonec zůstal a stal se majitelem gay klubu 21. Musil prošel jako moderátor i několika rádii jako Evropa2, Český rozhlas či Hellax. V prosinci 2007 uzavřel Musil se svým dlouholetým partnerem Jakubem Pechrem registrované partnerství.