25. ledna 2014 12:21 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Dá se vnést sex do receptu na ovesnou kaši? Meryl Streepová to dokáže

Maryl Streepová v pořadu The Ellen show. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Maryl Streepová v pořadu The Ellen show. | foto: Youtube.com

PRAHA Umí zahrát všechno. Herečka Meryl Streepová své schopnosti potvrdila nejen získáním třech Oscarů a osmi Zlatých glóbů, ale nově také v The Ellen show, kde předvedla, že dokáže sexy hlasem přečíst i recept na přípravu ovesné kaše.

Meryl Streepová je však oblíbená nejen pro herecký talent, ale lidé milují i její hlasový projev, který je prý velmi sexy. Zda ale dokáže Streepová zahrát a namluvit skutečně všechno, otestovala až moderátorka Ellen DeGeneresová, která jí ve své show dala přečíst několik naprosto nudných textů. Streepová však překvapila diváky tím, že i recept na ovesnou kaši dokázala přečíst svým pověstným sexy hlasem.

Spontánnost hlasového i hereckého projevu Streepové potvrzuje i herečka Zlata Adamovská, která její filmy dabuje. "Ona je tak proměnlivá a tak překvapivá ve svých hereckých kreacích, že vlastně nejde se ji naučit. Je nevyzpytatelná, pro mě je to vždycky výzva, když ji mám dabovat," řekla Adamovská, která naposledy namlouvala film Železná lady, věnovaný životní i profesní dráze bývalé britské premiérky Margaret Thatcherové. (Více o dabování Streepové čtěte ZDE.)

vsvVěra Svobodová