24. května 2019 5:12 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

I po šedesátce krásná. Sharon Stoneová se svlékla pro časopis Vogue

Sharon Stoneová na obálce časopisu Vogue | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sharon Stoneová na obálce časopisu Vogue | foto: Instagram/ Sharon Stone

Přestože herečka Sharon Stoneová oslavila šedesátku, přijala nabídku časopisu Vogue a nechala se nafotit nahá. Černobílé snímky vznikly pro portugalskou mutaci časopisu.

Sharon Stone
Sharon SToneová ve filmu Základní instikt

Stoneová potěšila fanoušky novým fotosetem. I po šedesátce vypadá herečka skvěle a tak se nebála zopakovat slavnou scénu z Filmu Základní instinkt na jedné z fotografií. Pro květnové „Sex issue(s)“ vydání módního magazínu nafotil odvážné snímky známé herečky slovenský fotograf Branislav Šimončík.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

• @vogueportugal Sharon Stone para a Vogue de maio, numa edição em que se quebram os #sexissues. Capa 02 de 02, a chegar às bancas. No link da bio encontra três das frases mais marcantes da entrevista exclusiva à atriz. __ @sharonstone for @vogueportugal’s may issue, a number where #sexissues are broken. Cover 02 of 02, arriving stands. link in @vogueportugal bio for three of the most meaningful quotes from the exclusive interview with the actress. #vogueportugal #sexissues #editorinchief @sofia.slucas #coverartdirection @jsantanagq #photography @branislavsimoncik #styling @paris_libby #makeup @missjobaker #hair @giannandreahair #haircolorist @brooklynstephen #words @sarovski #mayisue #outnow #nasbancas @lighthouse.publishing #Maythe4thBewithYou

Příspěvek sdílený Sharon Stone (@sharonstone),

V roce 1990 se herečka rozhodla přijmout nabídku magazínu Playboy na nafocení polonahých snímků. Stoneová se proslavila v roce 1992 odvážnými scénami v erotickém thrilleru Základní instinkt. V roce 2005 byla hostem filmového festivalu v Karlových Varech. 

apeAlena Pecháčková
K. Novák 181 Které? 9:20 24.5.2019
S. Melichar Skoro všechny. 16:08 24.5.2019

Najdete na Lidovky.cz