10. května 2018 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Slavné muzeum voskových figurín představilo Markleovou. Bude stát po boku prince Harryho

Voskové figuríny prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Voskové figuríny prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle. | foto: Reuters

LONDÝN Americká herečka Meghan Markleová, která se již brzy stane chotí britského prince Harryho, se dočkala vlastní sochy ve slavném londýnském muzeu voskových figurín Madame Tussauds. Informoval o tom dnes na svém webu britský deník The Daily Telegraph.

Vosková Markleová stojí po boku svého snoubence, jehož figurína vznikla už dříve u příležitosti Harryho 30. narozenin.

Princova socha byla nyní upravena. Markleová má na sobě tmavě zelené šaty značky PAROSH, které měla oblečené při oznamování zásnub, a na prstě má repliku svého diamantového zásnubního prstenu. Obě figuríny bude moci veřejnost vidět od 18. května.

Šestatřicetiletá Markleová a o tři roky mladší princ Harry si řeknou ano 19. května v kapli svatého Jiří na královském hradě Windsor.

ČTK

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.