16. května 2012 7:46 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Stárneme, Davide, utahoval si Obama z Beckhama

Obama s Beckhamovým týmem Los Angeles Galaxy slavil vítězství v zámořské lize MLS.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Obama s Beckhamovým týmem Los Angeles Galaxy slavil vítězství v zámořské lize MLS. | foto: Reuters

WASHINGTON Americký prezident Barack Obama si v úterý v Bílém domě dobíral bývalého kapitána anglické reprezentace Davida Beckhama za to, že se tak dlouho drží ve světě fotbalu, a ještě spolupracoval při vývoji kolekce spodního prádla.

Obama s Beckhamovým týmem Los Angeles Galaxy slavil vítězství v zámořské lize MLS. K pobavení ostatních fotbalistů řekl Beckhamovi, že polovina týmu Los Angeles Galaxy "by mohly být jeho děti". "Stárneme, Davide," připomněl 37leté fotbalové hvězdě. Šéf Bílého domu ale uznal, že se Beckham drží lépe než on.

Obama s Beckhamovým týmem Los Angeles Galaxy slavil vítězství v zámořské lize MLS.

Na 160 milionů diváků mohlo v únoru při Super Bowl obdivovat Beckhamovo vysportované tělo v reklamě na jeho řadu spodního prádla, kterou prodává řetězec H&M.

Prezident si vzal na mušku také kapitána irské reprezentace Robbieho Keanea. Obama, který je synem keňského otce a Američanky irského původu, nazval loňskou posilu LA Galaxy "svým bratrancem". "Spoluhráči byli (z jeho příchodu) tak nadšení, že mu nacpali skříňku tím, co považují za skvosty z Irska - pivem Guinness, likérem Bailey´s a mýdlem Irish Spring," dělal si Obama legraci. "Doufám, že jim Robbie od té doby trochu rozšířil horizont," dodal šéf Bílého domu před tím, než dostal dres Los Angeles Galaxy.

ČTK, Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!