13. února 2013 8:29 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Lady Gaga trpí zánětem kloubů, odložila čtyři koncerty

Lady Gaga v Japonsku | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lady Gaga v Japonsku | foto: ČTK

LOS ANGELES Popová hvězda Lady Gaga v úterý večer oznámila, že trpí zánětem kloubů, kvůli němuž dočasně nemůže chodit. To ji přimělo odložit nejméně čtyři koncerty severoamerické části svého světového turné.

"Jsem naprosto zničená a zlomená. Tajila jsem tohle zranění a bolest před svými lidmi měsíc a modlila se, abych se uzdravila, ale po úterním večerním vystoupení nemůžu chodit," uvedla zpěvačka v prohlášení. Podle Reuters trpí synovitidou, zánětem následujícím někdy po namožení, podvrtnutí či zranění.

Obdobný vzkaz Lady Gaga zveřejnila v sérii vzkazů na sítí Twitter, kde má 34 milionů fanoušků. "Doufejme, že se uzdravím tak brzy, jak to bude možné, a pojedu zas na 500 procent, což si zasloužíte," dodala.

Dnes a ve čtvrtek měla zpěvačka vystoupit v Chicagu, v sobotu v Detroitu a v neděli v kanadském Hamiltonu. Šestadvacetiletá Lady Gaga objíždí poslední dva roky svět se svým turné Born This Way Ball. To ji zavedlo na šest kontinentů a podle časopisu Billboard se stalo šestým nejvýnosnějším koncertním turné loňského roku.

Lidovky.cz, ČTK