28. prosince 2017 0:43 Lidovky.cz > Zprávy > Názory

Lid je takový, jaké si volí vůdce

Praha 15 si příští rok připomene 950 let od založení Hostivaře | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Praha 15 si příští rok připomene 950 let od založení Hostivaře | foto: ARCHIV PRAHY 15

PRAHA 15 Rád abych všem popřál do nového roku 2018 pevné zdraví, které je základem veškerého života, mnoho štěstí, bez něhož se také neobejdeme, mnoho úspěchů v osobním i profesním životě.

Mé osobní přání je, abychom k sobě byli více shovívaví. Přál bych si, abychom radosti dokázali přijímat s uspokojením, starosti a problémy řešili s úsměvem. Osobně vynaložím všechny síly k tomu, aby naše městská část Praha 15, byla krásná, bezpečná a rozvíjející se, ale hlavně, aby byla přívětivá ke všem svým občanům. Nedovolme ve shonu všedních dnů zapomínat jeden na druhého. Chovejme se k ostatním jako k sobě samým.

Vážím si práce všech zaměstnanců našeho úřadu. Byl bych rád, abychom se všichni dokázali v závěru příštího roku ohlédnout s pocitem dobře odvedené práce.

V příštím roce nás čeká výročí 950 let od založení Hostivaře a 100 let československého státu. A vzhledem k tomu, že nastávající rok 2018 je rokem volebním, tak si dovolím odcitovat odkaz našeho významného politika a hostivařského rodáka Antonína Švehly. Demokracie není jen právo, ale také povinnost. Proto pečlivě volte své vůdce, kterým svěřujete své osudy. Dbejte, aby měli na správném místě srdce, svědomí a rozum. Buďte přísní ve výběru, lid je vždy takový, jaké si volí vůdce.

MILAN WENZL, starosta Prahy 15, ANO

MILAN WENZL, starosta Prahy 15, ANO

Milan WENZL, starosta Prahy 15, nestraník za ANO

Najdete na Lidovky.cz