Pátek 6. prosince 2019svátek má Mikuláš 1 °C polojasno Předplatné LN
12. září 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Designové kartáčky SPOKAR X dobývají svět. V čem tkví kouzlo úspěchu?

Designové kartáčky SPOKAR X dobývají svět. V čem tkví kouzlo úspěchu? | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Designové kartáčky SPOKAR X dobývají svět. V čem tkví kouzlo úspěchu? | foto: SPOKAR

Zubní kartáčky SPOKAR X vyráběné v Pelhřimově na Vysočině v poslední době prorazily do světa. Jejich design navrhl na základě doporučení stomatologických odborníků designér Petr Novague. Kartáčky SPOKAR X získaly několik prestižních mezinárodních ocenění, mezi nimi i Good Design Award v USA.

Velký důraz kladl designér Petr Novague při tvorbě podoby zubních kartáčků SPOKAR X na jejich tvar. „Ergonomie kartáčku byla nejdůležitější. Tělem kartáčku prochází rýha zajišťující lepší a stabilnější držení,“ říká designér Petr Novague.

Hlava kartáčku SPOKAR X je velmi hustě osazena vysoce kvalitními jemnými vlákny se zaoblenými konci. Tato vlákna účinně odstraňují zubní plak a jsou šetrná k dásním. „Počet vláken a jejich jemnost je pro zubní kartáčky klíčová vlastnost. Designový kartáček SPOKAR X má pouze měkká vlákna,“ dodává Novague.

„Kartáčky SPOKAR X nabízíme ve třech variantách – soft, supersoft a ultrasoft, který je osazen více než 5500 vlákny. Naše prémiové kartáčky úspěšně pronikají i na světové trhy,“ říká produktový manažer společnosti SPOKAR David Fučík.

Kartáčky SPOKAR X jsou pozitivně hodnoceny odborníky z oblasti stomatologie. Svým uživatelům nabízejí prvotřídní design a kvalitu za rozumnou cenu.

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Renomovaný výživový poradce Petr Fořt | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Zvířecí ortoped a chirurg Roman Skala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...