2. listopadu 2017 12:22 Lidovky.cz > Relax > Design

Preciosa představila ojedinělou křišťálovou síť

Ojedinělá křišťálová síť Crystal Net | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ojedinělá křišťálová síť Crystal Net | foto: preciosa components

JABLONEC NAD NISOU Síť Crystal Net je hravá, zábavná i okázale luxusní a nemá na světě obdoby. Preciosa síť představila spolu s celou novou kolekcí.

Crystal Net
Crystal Net

Hra světla pronikajícího vodou k šupinám mořských tvorů inspirovala další nový kabošon, Hexagon. Jeho šestiúhelníkový tvar a opalizující barvy dokonale vystihují snahu o přesné zachycení reality. 

„Nereid je pozvánkou do tohoto fantaskního světa. Designy, které jsme vytvořili, dávají možnost okusit ho všemi smysly. S Nereid stoupáme z nejhlubších temnot oceánu po mělčiny, kde v písčinách malují sluneční paprsky na dno. Tématem navíc rezonuje naše hluboká fascinace technologiemi,” popisuje inspiraci kolekce Tereza Šikulová, vedoucí oddělení Design&Trends v Preciosa Components. 

Nová kolekce obsahuje celkem třináct nových částí, z nichž právě Crystal Net je největší novinkou. „Jemná, lehká a poddajná, naše blyštivá síť Crystal Net je jedinečná. Doslova pokryje cokoli, čeho se dotkne, českým prémiovým křišťálem. Každý její kousek je na míru vyrobené mistrovské dílo, které lze vyvést v deseti rozdílných barvách a velikostech kamenů. To otevírá nekonečné možnosti kombinací a činí z křišťálové sítě hozenou rukavici pro kreativce,“ popisují český unikát zástupci z Preciosa.

apeAlena Pecháčková

Najdete na Lidovky.cz