24. listopadu 2016 6:36 Lidovky.cz > Relax > Dobrá chuť

SOUTĚŽ: Velká kuchařka Čech a Moravy. Vyhrajte novou knihu Romana Vaňka

Velká kuchařka Čech a Moravy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Velká kuchařka Čech a Moravy | foto: Pražský kulinární institut

Nejobsáhlejší kuchařská kniha autora knižních bestsellerů Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu. V této velkolepé publikaci se poprvé stává spoluautorkou Vaňkova manželka Jana, která na všech jeho předchozích knihách spolupracovala.

Kniha obsahuje 762 fotografií a 431 receptů krok za krokem je přehledně řazeno do 23 kapitol. Je rozdělena na dvě části dvěma druhy papíru - imaginární „fotoprocházku“ naší zemí a velkou receptovou část.

„Dlouho jsme chtěli vytvořit jednu velkou kuchařskou knihu obsahující klasické recepty české a moravské kuchyně. Po zkušenostech ze psaní předchozích knih jsme ještě lépe a do detailu popsali krok za krokem klasické pokrmy české a moravské kuchyně tak, aby ji zvládl s přehledem i absolutní začátečník a profesionálům se stala relevantní inspirací,“ říká o knize Vaněk.


A jak kuchařku vyhrát? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Jak se jmenovala první kniha, kterou Roman Vaněk vydal? Své odpovědi posílejte do neděle 27. listopadu. Ze správných odpovědí vybereme výherce.
Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!