Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela
130 let

Lidovky.cz

Charitativní udržitelná kolekce pro domácí mazlíčky. Pomoci můžete i před odletem

Magazín

  5:11
V letištních prodejnách We are Food Lovers v Praze myslí nejen na milovníky dobrého jídla, ale také na majitelé domácích mazlíčků. A tak vznikla speciální kolekce Prague Pet Lovers, která zahrnuje hračky ve tvaru kosti, šátky a motýlky na krk v národních barvách.

Kostičky jsou vyrobeny ze starých džínů, které věnovali zaměstnanci společnosti Lagardere Travel Retail v rámci podpory recyklace a udržitelného životního stylu. foto: Pet Lovers

Kostičky jsou vyrobeny ze starých džínů, které věnovali zaměstnanci společnosti Lagardere Travel Retail v rámci podpory recyklace a udržitelného životního stylu. Z každého prodaného kusu hračky jde navíc částka 25 korun na psí útulek Dogpoint.

Kostičky jsou vyrobeny ze starých džínů, které věnovali zaměstnanci společnosti...
Kostičky jsou vyrobeny ze starých džínů, které věnovali zaměstnanci společnosti...

„Cílem bylo vytvořit a přinést něco nového, co standardně na letištích nenajdete a zároveň s přidanou hodnotou v podobě podpoření dobré věci. Doufám, že se značce Prague Pet Lovers bude dařit, a tak budeme mít možnost brzy rozšířit produktové portfolio například o psí delikatesy,“ říká Ivana Holubová, Marketing & Product Manager, Lagardere Travel Retail.

Autor: