25. dubna 2016 6:15 Lidovky.cz > Relax > Domácí mazlíčci

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíčky preventivní péče a vyšetření u veterináře

U veterináře (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy U veterináře (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

Pakliže jste majitel psa, kočky či jiného domácího mazlíčka, dobře víte, že výdaje za veterinární péči jsou občas v rodinném rozpočtu, nemalou položkou. Server Lidovky.cz proto přichystal ve spolupráci s veterinární klinikou Vethope soutěž pro čtenáře.

Soutěžit můžete o tři balíčky:

Vakcinace na celý život
Za jednorázovou platbu získejte celoživotní vakcinaci a pravidelnou roční zdravotní prohlídku Vašeho domácího zvířecího mazlíčka. Balíček zahrnuje doživotní pravidelnou revakcinaci zvířete a jednu zdravotní prohlídku veterinárním lékařem každý rok.

Vethope

Vethope Vethope je veterinární klinika v Praze 4, která se zaměřuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček a dalších drobných savců.

Komplexní péče pro dospělé psy a kočky
Ověřte si, že dospělému domácímu zvířecímu mazlíčkovi dáváte vše pro jeho aktivní život. Zařaďte ho do programu Komplexní péče pro dospělé psy a kočky. Balíček zahrnuje klinické vyšetření, vyšetření krve a moči, stříhání drápků a jednorázovou 20% slevu na následné veterinární ošetření.

Vakcinace na celý život
Komplexní péče pro dospělé psy a kočky

Preventivní péče pro starší psy a kočky
Prevence nemocí starších psů a koček už není jen vyšetření krve. Získáte komplexní přehled o zdravotním stavu zvířecího seniora. Zahrnuje klinické vyšetření, komplexní rozbor krve a moči, rentgen hrudníku, stanovení hladiny hormonu štítné žlázy a stříhání drápků.

A jak jeden z balíčků vyhrát? Pošlete nám odpověď na jednoduchou otázku: Kdy server Lidovky.cz spustil stránku věnující se právě domácím mazlíčkům? Odpovědi posílejte do čtvrtka 28. dubna.

Lidovky.cz

ZE ŽIVOTA: Partner je obézní, jak ho donutit zhubnout?
ZE ŽIVOTA: Partner je obézní, jak ho donutit zhubnout?

Přítel trpí velkou nadváhou při 176 cm má přes 150 kg. A potřebovala bych ho nějak donutit, aby trvale zhubl, aby se začal trochu hýbat. Má sedavé zaměstnání, nepravidelně jí a jsem schopná ho přinutit max k krátké a pomalé procházce, páč mně nestačí.

Najdete na Lidovky.cz