Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Angelina Jolie: S Bradem máme problémy, manželská krize to ale není

Lidé

  6:10
Hollywoodská hvězda Angelina Jolie přiznala v rozhovoru pro časopis Vogue, že mají s manželem Bradem Pittem občas problémy, které jsou ovšem na hony vzdálené manželské krizi, kterou prochází postavy ve film By The Sea, v němž ztvárnili hlavní role.

Angelina Jolie zvolila bílou saténovou róbu s akcentem červené na živůtku z dílny Versace; červená dokonale ladila k její rtěnce a kabelce. Brad Pitt oblékl klasický smoking od Salvatora Ferragama. foto: Reuters

„S Bradem máme v manželství problémy, ale nikdy bychom nemohli natočit takový film, kdybychom procházeli krizí. Je to film, který částečně vychází z mé fantazie. Chtěli jsme ale natočit něco, co nás vytáhne z bezpečné zóny,“ řekla v rozhovoru herečka.

S Bradem Pittem vychovává šest dětí. Společně s nimi zapózoval manželský pár slavné fotografce Annie Leibovitz.

Herečka se také rozmluvila o svém strachu z rakoviny a o operací, které podstoupila, aby riziko rakoviny zmešila na minimum. „Přála bych si, aby moje máma měla takovou možnost. Nejsou to snadné operace. Odstranění vaječníků je snadné, ale ty hormonální změny,“ řekla pro Vogue. A dodala, že se nemůže dočkat až jí bude padesát a bude vědět, že to přežila.

Autor:

Za amputaci jsem musela bojovat. Lékaři mi operaci nechtěli provést
Za amputaci jsem musela bojovat. Lékaři mi operaci nechtěli provést

Natálie si nechala uříznout nohu. Ale nebylo jednoduché najít někoho, kdo jí to udělá. Hana ji pak učila znovu chodit. Ani to nebylo tak snadné....