Neděle 23. června 2024, svátek má Zdeňka
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Polonahá dcera Bruce Willise ukázala v New Yorku bradavky

Lidé

  7:00
PRAHA - Potkat Scout Willisovou na ulici může být - zejména pro muže - samo o sobě zážitek. Kdo ale dceru Bruce Willise míjel nedávno v ulicích New Yorku, musel zůstat doslova v šoku. Promenádovala si to jen v letní sukni, takzvaně "nahoře bez". Důvod? Bradavky.

Scout Willisová se polonahá promenáduje po New Yorku. Potestuje tak proti zákazu ženské nahoty na Instagramu. foto: Twitter - @Scout_Willis

Teprve dvaadvacetileté Willisové se nelíbí, že aplikace Instagram, která slouží k úpravě a sdílení fotografií, striktně odmítá publikovat ženskou nahotu. Takové snímky aplikace jednoduše maže.

"Legálně v New Yorku, ale ne na Instagramu," napsala na svůj twitterový účet, kam přidala i dvě fotografie z procházky po Manhattanu. Na jedné jen tak kráčí po ulici, na druhé si vybírá kytici v květinářství.

Scout Willisová si nahá do půl těla vybírá květiny. Odvážnou procházkou po New...

Mladší dcera Bruce Willise a Demi Mooreové se tak přidala ke skupině dalších lidí, kteří proti zákazu nahoty protestují pod heslem "Free the nipple", což lze přeložit jako "svobodu bradavkám". Pod stejným hashtagem sdílí vlastní fotografie na Twitteru desítky žen.

Celá akce reaguje na cenzuru Instagramu, se kterou se před pár dny setkala zpěvačka Rihanna. Pro květnové číslo časopisu Lui nafotila odvážné fotografie a z obálky květnové obálky magazínu se vyjímaly její bradavky. Když ji chtěla sdílet se svými fanoušky na Instagramu, narazila. Přes správce aplikace nahatý snímek neprošel.

Autor: