Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Gondíkovi končí. Rady ptáka Loskutáka bude moderovat Petr Rychlý

Lidé

  7:00
PRAHA - Televize Nova oznámila, že novým moderátorem pořadu Rady ptáka Loskutáka bude Petr Rychlý. Vystřídá sourozence Adélu a Dalibora Gondíkovi, kteří pořad o kutilství a zahradničení moderovali 14 let. Televize v nové sezoně kromě moderátorské změny počítá rovněž s novými rubrikami a proměnou dekorací a grafiky.

Herec Petr Rychlý foto: TV Nova

„Věříme, že je Petr tou správnou volbou a do pořadu přinese mnoho zajímavých zkušeností i podnětů,“ uvedla ředitelka vlastní tvorby Lucia Kršáková. Připomněla, že Rychlý v televizi rovněž účinkuje v seriálu Ordinace v Růžové zahradě v roli gynekologa Čestmíra Mázla.

„Moc se těším na reakce diváků, na jejich nápady, postřehy a rady. Těším se i na to, že se něčemu přiučím a dokážu sám sobě i divákům, že i herec může být při dobré konstelaci zručný,“ poznamenal Rychlý.

Pořad Rady ptáka Loskutáka, který diváky TV Nova provází novými trendy a nápady z oblasti kutilství, zahradničení nebo například vaření, televize vysílá od roku 2001. Premiérový díl s Petrem Rychlým Nova uvede v sobotu 21. února od 17:00.

Autoři: ,

Voňavé a čisté oblečení? Vyzkoušejte dezinfekci od Sanytolu
Voňavé a čisté oblečení? Vyzkoušejte dezinfekci od Sanytolu

Sanytol je jedničkou u přípravků do kuchyně i koupelen, znáte ale dezinfekci na prádlo? Že ne? Zapojte se s námi do testování a vyzkoušejte novinku...