Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Helena Vondráčková si po pádu zlomila žebro. Léčit se bude doma

Lidé

  14:55aktualizováno  19:06
Helena Vondráčková (76) musela přeložit páteční koncert v Havlíčkově Brodě. Jak informoval její manžel Martin Michal (64), zpěvačka v pátek kvůli úrazu skončila v nemocnici. Má zlomené žebro. Léčit se bude však doma.

„Helenka nad ránem upadla a udeřila se do hlavy. Zavolali jsme raději sanitku, ta ji převezla na vyšetření do nemocnice,“ uvedl manažer a manžel zpěvačky Martin Michal s tím, že koncert v Havlíčkově Brodě se překládá na 26. října a všechny vstupenky na toto vystoupení zůstávají v platnosti.

Podle zpěvaččinina PR manažera Lubše Procházky lékařská zpráva uvádí, že má po pádu ze schodů – kromě pohmožděnin – zlomené žebro.

„Děkuju všem za podporu a vaše pozitivní zprávy. Udělám vše pro to, abych se co nejdříve zotavila a mohla vám svými koncerty zase přinášet radost,“ prohlásila zpěvačka po návratu domů.

Ve čtvrtek večer Helena Vondráčková byla na narozeninové oslavě producenta Františka Janečka, kam dorazili i herečka Jiřina Bohdalová, režisér Zdeněk Zelenka, zpěvák Michal David, zpěvačka Monika Absolonová a další známé tváře.

Loni v létě měla zpěvačka zdravotní potíže a skončila v péči lékařů pražského IKEM. Podle jejího managementu jí odborníci diagnostikovali zánět osrdečníku. Kvůli vyšetřením tenkrát nebyla na pohřbu kolegyně Hany Zagorové.

26. května 2018

Autor:

Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde
Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde

Na cestách může být péče o pleť a pokožku náročná. Abyste s sebou nemusela neustále nosit denní a noční krém, sérum, balzám či masku, přišla...