Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav
130 let

Lidovky.cz

Herec Johnny Depp se oženil s herečkou Amber Heardovou

Lidé

  8:46
LOS ANGELES - Americký herec Johnny Depp se oženil s krajankou a také herečkou Amber Heardovou. Hollywoodský idol má za sebou několik vztahů z nichž ten poslední s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradisovou trval 14 let. S Heardovou se zasnoubil v roce 2012 a vzal si ji v úterý při civilním obřadu v Los Angeles. Svatební oslava se konala podle časopisů People a US Weekly v domě jednapadesátiletého laureáta tří Oscarů v Hollywoodu.

Johnny Depp s manželkou Amber Heardovou foto: ČTK

S Heardovou, které je 28 let, se Depp seznámil při natáčení filmu Rumový deník v roce 2011.

Depp, známý kupříkladu z filmů Piráti z Karibiku nebo Alenka v říši divů, v minulosti již byl ženatý. V roce 1983 si vzal herečku Kori Anne Allisonovou, ale o dva roky později se pár rozvedl. 

Depp pak žil s herečkou Jennifer Greyovou a tři roky byl zasnouben s Winonou Ryderovou, která s ním hrála ve filmu Střihoruký Edward. Kvůli ní si nechal na paži vytetovat nápis Winona navždy. Před vztahem s Vanessou Paradisovou, s níž má dvě děti, žil čtyři roky s britskou modelkou Kate Mossovou.

Hlavní oslava sňatku novomanžele teprve čeká. Bude se konat za přítomnosti příbuzných a přátel koncem týdne na ostrově, který Depp koupil na Bahamách v roce 2004 za 3,6 milionu dolarů (88 milionů korun).

Autoři: ,

Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?
Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na běžné, obecně neškodné látky v okolním prostředí. Taková látka, která vyvolává alergickou...