Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie
130 let

Lidovky.cz

Johnny Depp prodává dům ve Francii. Vč. kaple, uměleckých děl a knih

Lidé

  6:00
PAŘÍŽ - Americký herec Johnny Depp se rozhodl prodat svou rozlehlou nemovitost v jižní Francii, která kromě řady budov zahrnuje také dva plavecké bazény, kapli či skatepark. K mání je za zhruba 23 milionů eur (asi 627,5 milionu korun), informovala agentura AFP.

Depp není první americkou celebritou, která veřejně mluvila o Trumpově násilné smrti. foto: Reuters

Nemovitost leží ve vesnici Plan de la Tour, asi 25 kilometrů od známého turistického střediska Saint Tropez na francouzské Riviéře. Na patnáctihektarovém pozemku je celkem 1000 metrů čtverečních obytného prostoru. Podle prohlášení realitní kanceláře chce 52letý Depp nemovitost prodat, aby uzavřel jednu kapitolu svého života a posunul se dál.

V areálu, kde nechybí několik domků pro hosty, lovecká chata, dílna či bar s restaurací, je více než 12 ložnic a 12 koupelen. Depp prý všechno sám vyzdobil, věnoval pozornost i těm nejmenším detailům a celkový styl se dá popsat jako „bohémský a umělecký“. Nemovitost se prodává s veškerým obsahem včetně knih, DVD, nábytku či uměleckých děl, uvedla realitní kancelář.

Johnny Depp se svou snoubenkou modelka Amber Heard.
Johny Depp nyní už s expřítelkýní Vanessou Paradise

Depp na svém pozemku provedl rozsáhlé renovace a nechal postavit mimo jiné i skatepark pro svého syna Jacka. Herec tu žil během svého 14 let trvajícího vztahu s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradisovou, s níž se rozešel v roce 2012. Letos se oženil s americkou herečkou Amber Heardovou.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!